Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más nem érzi egyre nyomasztóbb...

Más nem érzi egyre nyomasztóbbnak a Magyarországi légkört?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége fideszes vagy mi hazánk-os és ezzel elmondtam mindent.

A (szép) lányok is beképzeltek és bunkók, mintha ez egy terjedő mém lenne vagy csak egyszerűen magyarok...

Munkát nem kapok, pedig csomó helyre jelentkeztem, de vissza se hívnak.

Közben más, értéktelen trash emberek élete meg felfelé ível, olyanok boldogulnak akiknek semmi értékrendjük, vagy nézetük nincsen.

Csak dolgoznak mint egy droid, talán leszavaznak a fideszre esznek, szeretkeznek és ennyiből áll az életük. Aki egy kicsit is humánus, humanista, liberális, elfogadó, különb stb azt kinézik, megvetik és vegzálják!



2021. febr. 20. 11:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván egy "nyugati demokráciában" sokkal könnyebb volt neki egy saját ingatlant vásárolnia, mint itt, Orbániában.
2021. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
10eske, van bejelentett magyar lakcímem mert nincs okom kijelenteni magam (most még). fogat nem csináltatok otthon, de ha igen, azt magán útom fogom. ha beteg leszek, csak ott kereshetek orvost ahol tb-t fizetek (ami nem Mo), máshol maximum sürgősségi ellátásban részesülhetnék, egyébként fizetnek kéne érte (Mo-n is). úgyhogy nyugi, nem terhelem a "rothadó magyar egészségügyi rendszert".
2021. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
9%
És milyen kecót vettél ott, a Paradicsomban? Csak mert ezt is egy érvként említetted, hogy itthon ez lehetetlen volt számodra.
2021. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
"Csak dolgoznak mint egy droid, talán leszavaznak a fideszre esznek, szeretkeznek és ennyiből áll az életük. Aki egy kicsit is humánus, humanista, liberális, elfogadó, különb stb azt kinézik, megvetik és vegzálják!" Szeretnéd, ha elfogadónak és humánusnak látnának az emberek, megkapnád a legjobb munkát a legjobb munkahelyen, a szép lányok az öledbe ugranának, miközben te amúgy felsőbbrendűnek és különbnek gondolod magad mindenkinél, önhitt, arrogáns és alapjában kirekesztő vagy. Értsd meg, nem vagy különb senkinél. A náci Németországgal is pont ez volt a gond, hogy különbnek gondolták magukat mindenkinél. Egy klasszikus liberális gond nélkül elfogadja, ha valaki nem úgy él, nem úgy gondolkozik, mint ő.
2021. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországot nyomasztónak találom,kb mint ukrajnát.
2021. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
28%

15. Akkor talán vedd észre, hogy itt a kérdező az, aki belekötött a (saját állítása szerint) többségbe, te meg adod alá a lovat.

Nincs azzal gond, ha ti másképp gondolkoztok, csak illik elfogadni, hogy mindenki gondolja úgy. Pláne ha valaki humánus, liberális, elfogadó emberként határozza meg magát, mint a kérdező.

2021. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne, hogy melyik városban, melyik kerületben mennyiért vett lakást:)
2021. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%
#17 hol írtam olyat hogy hülye aki Mo-n él és élvezi?? anyámék se terveznek külföldre menni, húgom se, pedig ő fiatal. sőt a legtöbb egyetemet végzett ismerősöm se tervez lelépni. elítélem őket ezért? dehogy! örülök hogy nekik ott jó! nehogy azt hidd, hogy csak azért, mert akartam, egyszerű volt külföldön letelepedni! sokkal könnyebb lett volna otthon maradnom, de nem akartam. inkább beletettem a plusz munkát, és nyugaton alakítottam ki az életemrt. ez az én döntésem volt. más máshogy dönt. az a legjobb az egészben, hogy VAN döntésünk. itt úgy érzem te vagy az aki nem tiszteli az enyémet. miért azarsz kötözködni velem?
2021. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
12%
Írjad
2021. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
15%
Képzeld kérdező, Magyarország egy aprócska hely ezen a bolygón, de sokkal jobb minőségű életet élhetsz, mint a bolygó lenagyobb részén. Én elég jól érzem magam itt, a legtöbb honfitársammal együtt. Te hol éreznéd jól magad? Elárulom: a komplexusaid miatt sehol. Nem az egész társadalmat kell megváltoztatnod, elég lesz, csak magadat! Olvass bele János Evangéliumába, ha nem vagy hívő, akkor is, nem fog megártani!
2021. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!