Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincsenek külföldiek?

Miért nincsenek külföldiek?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon egy Oroszt,Spanyolt,Angolt,Németet,Törököt,Kínait,Koreait,Japánit,STB... Nyelvű-eket nem láttam még ezen az oldalon, hogyhogy csak magyarok vannak ezen az oldalon?

2020. okt. 10. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
VANNAK külföldiek, de itt csak olyanok írnak, akik tudnak magyarul, márcsak azért is, mert a nem-magyar kérdéseket/válaszokat törlik.
2020. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Talán, mert magyar nyelvű az oldal?

Vagy te szoktál "Orosz,Spanyol,Angol,Német,Török,Kínai,Koreai,Japán,STB..." GYK jellegű oldalakra magyarul írni?

2020. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy magyar oldal magyar embereknek vagy azoknak akik tudnak magyarul. Nyilván nem fog egy orosz egy magyar oldalra irni ha nem tud magyarul.
2020. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. német vagyok, megtanultam magyarul és ide csak igy írok. Sokat segít a nyelvtanulásban is, meg itt ez a hivatalos nyelv!
2020. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi az a Japáni?

2. Vessző után szóköz van

2020. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Japánban japánul beszélnek nem tudom hogy baj e
2020. okt. 10. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg
2020. okt. 10. 19:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!