Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik le sokan az olyan...

Miért nézik le sokan az olyan szakmákat, hogy takaritó, cipész, bolti eladó? Stb

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17:10-es tipikusan az az embertípus, aki az embert nem látja a munka mögött. Vajon mit gondol a sírásókról, temetkezési vállalkozókról?
2010. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:46


Ha nem vetted volna észre, nem a saját véleményemet írtam le, hanem azt írtam le, amit az emberek általában gondolnak.


Szóval tévesen feltételezel rólam rossz dolgokat. Én viszont pontosan tudom rólad, hogy gyenge vagy szövegértésből.

2010. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm a válaszokat.Most elmesélem az én történetem,hogy miért is kérdeztem.89-ben végeztem az általános iskolában.Közepes volt a tanulmányi eredményem,nem igazán tudtam,hogyan kell tanulni.Cipőfelsőrész-készítő tanulónak vettek fel.Nagy nehezen elvégeztem,elégséges osztályzattal.Nem érdekelt akkor a szakma.Elhelyezkedtem egy cipőgyárban,na ott megszerettették velem a cipészkedést.Alkothattam!Közben jó osztályzattal közgazdasági levelezőn leérettségiztem.Mindig is vonzott az egészségügy-édesanyám ápoló-ezért elvégeztem az ápoló képzőt.Most egy klinikán dolgozom szakképzett ápolóként.Közben elkezdtem az egészségügyi főiskolát,diplomás ápoló szakon.Jövőre végzek,ha minden jól megy.Pár hónappal ezelőtt viszont megkaptam a beosztásom az egyik kollegámtól:cipész maradjon a kaptafánál.Eddig nem titkoltam ezt a korábbi szakmámat,de soha többé nem árulom el,honnan jöttem.Az emberek tele vannak előítélettel.Egyszer hibáztam és tessék,máris megbélyegeztek!Olyan undor volt annak a nőnek az arcán,mintha nem is tudom,a börtönből szabadultam volna!Mi volt a hiba amit elkövettem?Elfelejtettem a hőket behúzgálni a lázlapon...
2010. dec. 6. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!