Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudok venni gázsprayt...

Hol tudok venni gázsprayt magamnak nem mint viszont eladó?

Figyelt kérdés
Webshop-pal kellene.
2009. szept. 7. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
en szemelyesen vettem meg egy halasz-vadasz boltban. nem nagy cucc, csomo helyen lehet kapni es csak a szemelyid kerik el.
2009. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, erre én is gondoltam hogy benézek egy vadász boltba, de hát... nem tudtam hogy ott is árulnak :D féltem hogy hülyének néznek :DDXD
2009. szept. 7. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félned ettől. Szinte minden ilyen helyen tartanak, ha pedig nem, akkor útba igazítanak. Vadász, túrista, military boltok nagy részében van. Ha normális az eladó még el is magyarázza, melyik milyen, mit érdemes stb.
2009. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahha ok, csak a bátyám mondta hogy szerez majd nekem (rendőr tudja hol lehet venni olcsón :D) ... de azóta hozza... :S
2009. szept. 8. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Gázsprayt nem fogsz venni, max borssprayt.
2009. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!