Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ország ami egész...

Van olyan ország ami egész egyszerűen irritál titeket?

Figyelt kérdés

Intelligens embernek tartom magam, tudom hogy kollektív bűnösség intézménye kártékony, elítélem a sovinizmust (egy másik nemzet lenézésének szempontjából is!), ennek ellenére kiváltképp negatív érzéseket vált ki belőlem az USA. Szó szerint ellenszenvet érzek mikor meglátom a nagyképű, önző jenkiket a terepjáróikban, amikkel annyit szennyeznek kocsinként mint más országokban egy utcányi család. Nem is beszélve a világban elkövetett háborús tetteikről, önkéntes csendőr szerepükről. Az erő, a hatalom kultuszánák éltetése és a kapitalizmus maxra járatása...

Nem tehetek róla, jön az érzés.

Ti milyen országokkal vagytok így? S milyen apropóból?



2020. máj. 15. 22:19
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
72%

Azonkívül, hogy hozzánk hasonlóan Amerikát is sok elmebeteg vezette már és Amerikát jelenleg is az vezeti, nem sokban rosszabb Amerika, mint Magyarország. Ott azért érdekes módon jobban élnek az emberek, mint itt. Plusz az emberek mentalitása is más, mint az európai embereké.


Lehet lepontozni.

2020. máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
A lakosság 1 százalékának (egy 300 milliós országban!!) van 60 éves kora múltán is diákhitel tartozása...:D
2020. máj. 27. 05:23
 23/31 anonim ***** válasza:
39%

Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy arrafele teljesen máshogy állnak a hitel felé az emberek. Hatalmas nagy kultusza van a hitelkártyáknak. Sőt, nagyon sok helyen ajánlott is használni a hitelkártya adta lehetőségeket, mert valami krediteket emel. Pontosan nem tudom, hogy mit, de egy esetleges házvásárlásnál jó pont, ha az embernek magasabb a kreditje az ilyen hitelintézeteknél. Ha jól és megfelelően törleszted a hiteledet persze.

A diákhitelt meg nem biztos, hogy 20 éves kora óta törleszti. Sőt nagyon sanszon, hogy a közeljövőben végzett el valami iskolát, és azért van neki.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy a magyarok hogy elvannak adósodva.


[link]


[link]


Arányaiban viszonyítva még mindig mi állunk a vesztes oldalon, az Amerikaiakkal szemben.

2020. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Ne adjuk már el a kánaán csimborasszójának a bank pénzéből dorbézolást:D

Egyébként a diákhitels problémával foglalkozó anyagokkal dunát lehet rekeszteni. Ennek tükrében vizsgáld a témát :)

2020. máj. 27. 20:58
 25/31 anonim ***** válasza:

"Ne adjuk már el a kánaán csimborasszójának a bank pénzéből dorbézolást"


Na itt hangosan felröhögtem!

Te is ugyanazon a magyarországon élsz? Pont a magyar okít ebben????

Új BMW, tankolás meg 2000-ért? 20 éves Svájci frank alapú hitel, 2 emeletes kertes házakra, aztán meg rinyálás, mert nem bírjuk fizetni? Imerős ugye? Na ilyet nem látsz Amerikában, ellenben ebben a porfészekben mindennapos.

(Voltam Amerikában több évet mielött jönne, hogy honnan tudom)

2020. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

„Te is ugyanazon a magyarországon élsz? Pont a magyar okít ebben????”


Én ku.rvá.ra nem csinálom, azt amit leírtál:D Hitelem sincs. Innentől kezdve szerintem van jogalapom okítani.

2020. máj. 28. 18:52
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

dehogy van jogalapod okítani :D mit hiszel magadról? aztán gondolom a gonosz "dorbézoló" amcsikat éppen a buszon ülve "okítod"

Bírom, ahogy a kérdést feltevő probál okoskodni, azt mindig megcáfolják :)

Csak így tovább srácok! Persze az állításokra nem reagál semmit

pl: a fent linkelt cikkek vagy a károsanyag kibocsátásos dolog

2020. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Jogalapod van kiokítani egy egész országot?

az igen :D

2020. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Miért reagáljak?

Tagadtam egy szóval is, hogy a magyarok sok hitelt vesznek fel?

Nem.


Az autó témában pedig semmi kedvem ugyanazokat a köröket lefutni, mint amiket máshol már ezerszer megtettem.

Ebben a balkáni térségben a kintről behozott bontószökevények a veszélyesek. Ott pedig az üzemanyag zabáló és hatalmas gyártási költségek áron életre hívott pickup és SUV szörnyek. Az USA autóeladásaiban dominálnak ezek!

És csak a GM, egyetlen gyártó szinte annyi autót ad el egy évben ott, mint itt az ország egész lakossága:D Majdnem annyi autó van abban az országban, mint lakos. 270 millió körül van a gépkocsik száma...


Nem is tudom a veszélyes tendenciák közül melyik fejt ki nagyobb hatást 🤔

2020. máj. 29. 02:10
 30/31 anonim ***** válasza:

Érződik a válaszodból és az írásodból a nagyképűség és a gőg. Undorító.


"mikor meglátom a nagyképű, önző jenkiket a terepjáróikban, amikkel annyit szennyeznek kocsinként mint más országokban egy utcányi család"


Engem ugyanez az undor fog el amikor évente egyszer meglátom a posztkomcsi undormány országunkat, a 90-es évjáratú hülyegyerek autókat, amik direkt köpik a füstöt "mert az menő" meg "ez dízel te ......" f@szs*gokkal. Vagy a faluk közt a mai napig rohangáló ezer éves Ikarusokat. Hamár ennyire a környezetet félted, menj oda a füstölős dízel autókat vezető hülyegyerekekhez és szólj nekik. Hidd el, hogy egy ilyen autó annyit szennyezi a környezetet, mint 3 "jenki" nagy benzinzabáló 1-2 éves autója.

2020. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!