Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ország ami egész...

Van olyan ország ami egész egyszerűen irritál titeket?

Figyelt kérdés

Intelligens embernek tartom magam, tudom hogy kollektív bűnösség intézménye kártékony, elítélem a sovinizmust (egy másik nemzet lenézésének szempontjából is!), ennek ellenére kiváltképp negatív érzéseket vált ki belőlem az USA. Szó szerint ellenszenvet érzek mikor meglátom a nagyképű, önző jenkiket a terepjáróikban, amikkel annyit szennyeznek kocsinként mint más országokban egy utcányi család. Nem is beszélve a világban elkövetett háborús tetteikről, önkéntes csendőr szerepükről. Az erő, a hatalom kultuszánák éltetése és a kapitalizmus maxra járatása...

Nem tehetek róla, jön az érzés.

Ti milyen országokkal vagytok így? S milyen apropóból?



2020. máj. 15. 22:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
6%

Nincs. Nem foglalkozom mas orszagokkal. Magyarorszaggal sem foglalkozom ... magamra alig van idom.

Ebredes-kutya-utazas-munka-utazas-kutya-itthoni dolgok (bevasarlas, takaritas, fozes)-kutya-alvas. Kit erdekel amerika?

2020. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%

" ellenszenvet érzek mikor meglátom a nagyképű, önző jenkiket a terepjáróikban "


és ez sokszor megtörténik ott nálatok a falutokban ?

2020. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
28%
Kína. De én ezeket a csíkszeműeket bocsássa meg a világ, de egyszerűen nem bírom emberszámba venni!
2020. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
22%
Van,van. Sok afrikai ország meg az arab országok nagyrésze.
2020. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
Én az araboktól kapok frászt.
2020. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

„és ez sokszor megtörténik ott nálatok a falutokban ?”


:) Egy jó vidéki parasztozás kellett ide:D

2020. máj. 16. 00:28
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
Vannak,főleg az olyanok,ahol semmibe veszik a nőneműeket.
2020. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Félreértetted kérdező. Nem parasztozás, hanem annak kétségbe vonása, hogy ilyen járműveket és helyzetet gyakran lehessen látni vidéken. A fővárosban se nagyon.

Egyébként a gőgöt, beképzeltséget, hatalomvágyat és megvalósítását, továbbá sok negatív tulajdonságot nyugodtan ítélj el. Ez pozitív tulajdonság részedről. Ám amint ezt emberhez kötöd, pláne konkrét nép gyermekéhez, akkor közönséges rasszizmussá válik. Minden nép között akadnak gazemberek és nagyszerű emberek. Nem bélyegezhetsz meg népet néhány tagjának alapján, akkor se, ha e néhány elég sok.


Egyébként kerülj közvetlen kapcsolatba velük, meg fogod tapasztalni ezt a konkrét sokszínűséget. Sajnos nálunk többet a gazemberségből, vagy inkább a bunkóságból. Kár értünk.

2020. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

India

Egyik legnepesebb orszag a foldon, sok a gyerek de kozben nagyon szegenyek. Felelik az eroforrasokat amit a fold nyujt nekunk. Amerika tele van veluk...

Eleg csunyak is szegenyek.


Mexiko es egyeb latin-amerikai orszagok.

Szeretnek eloskodni masokon. Jonnek USAba a jobb fiztesert de papirjuk nincs, biztositast nem fizetnek , nem adoznak es halomra szulik a gyerekeket. A korhazi szamlat meg az adofizetok fizetik ki... Akikkel kint talalkoztam mindnek legalabb 3 gyereke van es a 4-5 sem ritka.

Angolul nem beszelnek es elvarjak hogy kilegyen minden irva nekik spanyolul.



Azsiai orszagok.

En valahogy a huzott szemueket nem birom.


USAval nincs bajom kedves kerdezo. En itt elek es csak az afro-amerikaiakat(es a latinokat) nem szeretem mert ha valamit csinalsz ami nekik nem tetszik akkor kikialtanak rasszistanak. Putrisan elnek, olyan hulye akcentussal beszelnek hogy sokszor alig ertem oket.

Nem mondhatod ki hogy nigger mert kirugnak a munkahelyedrol, ha pedig meghallja egy fekete hogy niggert mondtal akkor legjobb esetben egy veressel meguszod. Ok hivhatnak wite crackernek az nem baj... Azt akarjak hogy vezekelj mert a feherek regen rabszolganak tartottak a feketeket.

Nem szeretem ezt a kettos mercet.

Ok letrehozhatnak klubbokat pl Black Moms neven ha fekete anyukak akarnak talalkozokat szervezni es nem akarjak hogy feherek ott legyenek. Probalj meg te White Moms klubbot szervezni... rasszistanak lennel minositve es a klubbot bezaratnak.

2020. máj. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Régen Olaszország volt számomra ilyen, egy, azóta kiderült indokolatlan dolog miatt. Ma már nincs ilyen fóbiám.
2020. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!