Etológus vagy állatorvos?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10.es vagyok úgyhogy lassan jön a faktválasztás. Kettő szak között vacilalaok az állatorvosi az egyik a másik az etológus. Mindkettőnek vannak ellenérvei is és nem nagyon tudok dönteni. Tudom hogy állatorvos in rengeteget kell tanulni ráadásul nagyrészt lexikalisat amit őszintén annyira nem szeretek. Viszont egy állatorvos sokkal jobban megél, mint az etológus ezzel is tisztában vagyok. Esetleg ha olyan emberek írnának pro és kontra érveket akik valamelyiket tanuljak, vagy a munkájuk az, annak nagyon örülnek.:))

2019. febr. 21. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ha Magyarországon akarsz etológus lenni, akkor felejtsd el.


Hamarosan ezek a kutatások el lesznek törölve a föld színéről, mivel nem termelnek hasznot a kormánynak.

2019. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Állatorvos. Egy etológusnak nem sok jövője van itt Mo, ez úgy mondom neked, mint biológus.
2019. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén biológus vagyok, ha nem akarod később nagyon megbánni a döntésed, akkor én is azt mondom hogy az etológust felejtsd el. Az állatorvosoknak viszont minden tiszteletem, nem lehet könnyű! És abból meg is lehet élni.
2019. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!