Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez igaz? Magyar egyetem= 9 év...

Ez igaz? Magyar egyetem= 9 év itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy ti hallottatok-e arról, hogy aki Magyarországon végzi az egyetemet annak 9 évig nem szabad külföldre menni dolgozni?

Kérlek válaszoljatok.


2010. jún. 3. 13:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
69%
14:37-es: Köszönöm:) Úgy látszik ezeket tényleg csak azok értik meg, akik egészségügyben tanulnak/dolgoznak, vagy eü-s ismerőseik vannak.
2010. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
48%
14:37 a BMWs sarkitásom ugyanolyan mint a Te éhaenhalósod, ez, a normális körülményes nevelős már sokkal értelmesebb és becsülendőbb és talán megérthetőbb is...
2010. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki olyan fizetést akar, amiből meg lehet élni. Nem hiszem, hogy ti ne látnátok, azt, amit én már most látok, az ország romokban hever. Nem lesz itt olyan fizetés, amiből meg lehetne élni, mehetsz külföldre, de ott is válság van, az ismerőseim sorra jönnek haza Londonból( pedig az angolok nem agresszívek), mert folyamatos attrocitások érik a külföldi munkavállalókat. Pár éve még felszerelt konyhát, álomutazást lehetett nyerni a tv-s szavazásokkal, ma mit osztogatnak? Étolajat. Nem lesz ennek sehol jó vége, főleg ha a természet is így folytatja. Nem hiszek abban, hogy jön a világvége, de kicsit már olyan a hangulat, nem?
2010. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Nyilán nem csak az orvosok fizetésével van a probléma, ezt egyetlen szóval sem mondtam:P
2010. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
48%

Jah, és ehhez a felvis hozzászólásodhoz:

"A hálapénzt el kellene törölni, úgy ahogy van. Én is hülyeségnek tartom, de ebben nem csak az orvosok hibásak, hanem a társadalom is."

Nincs kedvem böngészőt váltani csak azért, hogy tudjak oda írni, Chrome-mal nem enged, szóval:

Tudod honnan ered a hálapénz? Elmondom neked, a Kádár-rendszerből, amit olyan sokan visszasírnak. Ott kezdték, mert valahogy mégsem sikerült mindenkit egyenlő módon ellátni, annak ellenére, hogy ezt hirdették. Én sem az orvosokat hibáztatom, de az emberek találékonyak, ha az életükről van szó.

2010. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
De ez hogy jön ide?
2010. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
48%
Csak gondoltam úgy megjegyzem, hogy tudd, nem viccből találták ki.
2010. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem viccből találták ki. És sajnos sok orvos hozzáállása tényleg rossz. Úgy vannak vele, hogy ha nem kapnak, nem is foglalkoznak a beteggel.

De úgy gondolom, ha rendeznék a fizetéseket, akkor a hálapénznek sem lenne ekkora súlya.

2010. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért olvasod az emelt biosz fórumot?
2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
48%
Mert igazából törit kéne tanulnom, de baromira nincs kedvem nekiállni, pedig 8-án szóbeli. :D
2010. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!