Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Na, hogy sikerült a magyar...

Na, hogy sikerült a magyar érettségi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elég sz@rul=( A szövegértés nem lett volna nehéz ha lett volna elég időm rá,az egészet összecsaptam.Örülök ha pár pontot kapok belőle.Én novellát elemeztem az valami jobb lett mint a szövegértés,de nem tudom,hogy jókat írtam-e.
2010. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a novellát választottam,szerintem jó volt a témája,írtam 4 és fél oldalt,bár hozzáteszem,hogy felnőttoktatásban vagyok (szóval már nem 18) úgyhogy szerintem ez felnőttebb téma volt,mint ami egy 18 évesnek való,mert ők pont ilyenkor vannak benne a nagy piálásban,nemhogy ezt bírálják. :-)
2010. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A szövegértés nem volt nehéz, a nem hivatalos megoldás szerint 1-2 pontot veszítettem csak, lehet, hogy a hivatalos azt is elfogadja, amit én beírtam. (A remény hal meg utoljára :D ). A második részben a novellát választottam, majdnem 4 oldalt írtam róla, remélem jó lett. Nekem nem tűnt annyira nehéznek, de félek, hogy kihagytam belőle dolgokat. Kiderül.
2010. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!