Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Na, hogy sikerült a magyar...

Na, hogy sikerült a magyar érettségi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Megelőztelek a kérdésemmel, de ugyanabban a percben írtuk ki :D

Nekem egész jó lett, a szövegértést sajna nem tudtam befejezni teljesen, az íráskészségnél a műértelmezést választottam, 4 oldalt írtam.

2010. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szarul, az érvelést teljesen elbasztam.
2010. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
De nem volt ám muszáj azt választani... nem tom mi a francért érvelt mindenki.
2010. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem mindenki tud novellát elemzeni :P

én pl. tudtam volna, csak nem tetszett, mert hülyeség volt :D

az érvelést választottam és egész jó lett. Bár a végén már magam sem tudtam mit írjak, de muszáj volt a min. 3 oldal miatt.

A szövegértés szerintem könnyű volt, de tényleg nem lehet nyugodtan befejezni. Én mindig idéztem a szövegből, mert az biztosan jó és pontos válasz.

Hát a matek pedig ez után... nem akarom elbízni magam :)

2010. máj. 3. 12:42
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az egész téma tök tré volt. Alig tudtam megírni a három oldalt a novellaértelmezéshez... nem hiszem el hogy az érettségire is már ien alkoholista sztorikat kell berakni :D

A szövegértés nem volt nehéz, csak kevés volt az idő/vagy sok a kérdés? :D

2010. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
64%
A szövegértés könnyű volt. Az elemzés k*rva nehéz.
2010. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
a szövegértés könnyű volt, csak nekem is az idő volt kevés. A novella meg...áááh. Ha csak 2oldalt írtam meg lehet a 2-es?
2010. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
2 oldal? Simán megvan 2-es. Ha abba a 2 oldalba beletömörítetted a lényeget, rizsa nélkül, akkor simán lehet 4-es is. Én 4 oldalt írtam, tele rizsával, cirkalmas kifejezésekkel.
2010. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyetértek... nekem sem tetszett a novella mint már írtam. Nem értettem erről, mit lehet írni több mint 3 oldalon keresztül :D

Osztályom fele szerintem azt választotta. Valaki fél oldalt írt csak...

Azért, hogy meg legyen a 3 oldal, tele raktam töltelék szavakkal, és minden mondatot ismételgettem, csak szinonima szavakat írtam helyette :D

Ultra gáz, de legalább meglett a 3 oldalam :D kicsivel több is..

2010. máj. 3. 12:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
a szövegértés könnyű volt, de nem tudtam befejezni, az érvelés nehéz volt, de 3 oldal összejött, a vicc az, hogy kb én maradtam bent legutoljára a teremben, mert egy csómóan fél 11-kor elmentek.
2010. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!