Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merrefelé gondolkozzak ilyen...

Merrefelé gondolkozzak ilyen érdeklődéssel?

Figyelt kérdés

Kedvenc tantárgyaim: fizika-matek,de inkább a fizika.

Ezzel az érdeklődéssel gondolom valami mérnöknek. Én a gépészmérnökin gondolkodtam,de a többi lehetőség is szóba jöhet!

Ötletek,tanácsok ?



2013. okt. 8. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól is függhet a dolog, melyik része érdekel téged a fizikának, ennek függvényében villamosmérnök, mechatronikai mérnök is szóba jöhet a gépészmérnökön kívül.
2013. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zeu ***** válasza:

Én építőmérnök vagyok. Na ezt kerüld el jó messzire XD Legalábbis a debrecenit biztosan. Hihetetlen nehéz elhelyezkedni vele :D Mindenről tudok, de semmit nem tervezhetek. Igazi kincs ez a szak :)


Gépészmérnökre szerintem van kereslet, bár sose néztem utána igazán :) Esetleg olvass utána a villamosmérnöknek, az is kelendőnek tűnik :D

2013. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az infó nem a kedvencem. Akkor a mechatronikai és a villamos kilőve ?
2013. okt. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!