Lehetek így Állatorvos?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a Lévay József Református gimibe vettek fel általános tagozatra és 9-be nincs bioszom :// mindig megvolt a 4.5 átlagom alatta sose volt. Ma megkérdeztem a tanárunkat, hogy lehetséges-e az, hogy átmennék jövőre bioszra de ez évbe megvennénk a biosz könyvet és ugyanúgy tanulnám meg bejárnék hozzájuk órára, de azt mondta nem lehet :s Szerintetek ha megvennéd a könyvet és tanulnám magamtól is + járnék tanárhoz az jó lenne? Meg persze később fakultációba felvenném azt is meg kémiát is. Meg mi számít pluszpontnak egyetem felvételinél?:o
2013. szept. 3. 19:16
 1/3 A kérdező kommentje:
*megvenném
2013. szept. 3. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:
9-ben nincs biosz, majd 10-11-12-ben lesz. És emiatt ne aggódj, a legtöbben nem tagozatos gimiből mennek, pont emiatt vannak a fakultációk :) én német nemzetiségi tagozatra jártam és fogorvosin tanulok. Úgyhogy minden lehetséges. Előre meg ne tanulj, majd jövőre úgy is lesz bioszod.
2013. szept. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jajj de jó :) köszönöm már nagyon megvoltam ijedve :))
2013. szept. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!