Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Attól, hogy allergiás vagyok...

Attól, hogy allergiás vagyok attól még lehetek állatorvos?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok a lovakra és egy picit a macskákra is, de minden vágyam, hogy állatorvos lehessek, élek-halok az állatokért. Már alsó általánosban eldöntöttem, hogy én bizony állatorvos leszek. Most kilencedikes vagyok és általánosban szinte mindig kitűnő voltam. Nem olyan vészes az allergiám, járok lovagolni minden héten, egy bizonyos idő elteltével elkezd folyni az orrom, a cicáktól is. Kutyára nem vagyok allergiás. Létezik valami bogyó, ami nem okoz mellékhatásokat és elmulasztja az allergia tüneteit?
2009. szept. 20. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze lehetsz. A szénanáthások pl egész nyáron ilyeneket szednek, amikor érnek a pollenek. Napi egy bogyó este, meg néha orrspré.


Esetleg ha az egyetemen szakosodsz, akkor "kutya-szakra" menj tovább, ha már arra nem vagy allergiás.

2009. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!