Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A párhuzamos képzés mennyire...

A párhuzamos képzés mennyire lenne működőképes? (EKF)

Figyelt kérdés
Idén földrajzra vettek fel, de magyarra is szeretnék járni mindenképpen. Ha nappalin csinálnám majd jövőre mindkettőt, az megoldható? Vagy hagyjam majd inkább abba a föcit? Levelezőre nem lenne pénzem, azt meg nem tudom, hogy estin is indul-e valamelyik...
2011. aug. 5. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod,hogy az állam csak 1 diplomát támogat tehát ha felveszed a magyart akkor csak költségtérítésesre járhatsz?


Amúgy nem biztos, hogy megoldható, ez az órarendedtől függ.. lehet, hogy pont úgy megtudnád oldani de ez nem biztos.

2011. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy párhuzamos képzésnél nem kell fizetni... De akkor lehet, hogy rosszul tudom.
2011. aug. 5. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Párhuzamosan csak az utolsó 1-2 félévben érdemes, amikor már kevés órád van, így egyszerre sok lesz az ütközés. Mondjuk nem tudom nálatok hogy van, nekünk szinte készen adják az órarendet és alig lehet választani, hogy mikor akarsz bejárni. Ha több időpontban hirdetnek meg órát és gyorsan fel tudod venni a neptunban, ami neked jó, akkor oké. Szerintem csináld azt, amit én, két egyetemre vettek fel, egyik tanévben az egyikre járok és a másikon halasztok, a következő évben meg fordítva :)
2011. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

esküszöm csak az utolsó 3 napban minimum 5 kérdésre leírtam, hogy hogy működik a rendszer, erre első hozzászóló kapásból mond egy óriási baromságot...

egyébként szerintem nappalin sose tudod majd összeegyeztetni az óráidat. én úgy nyomom, hogy matekos vagyok nappalin és mellette vegyész levelezőn. és egyik sem fizetős!

2011. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, én sem hittem, hogy a párhuzamos képzés fizetős. Persze csak addig, amíg ki nem futok az időből. Ha letelik a 4 államilag finanszírozott évem, akkor már meg vagyok lőve, mert fizetni nem tudom a többit. A levelező ingyenes? Csak mert egyik barátnőmet most vették fel levelezőre, és majdnem ugyanannyit kell fizetnie, mint a költségtérítéseseknek...
2011. aug. 5. 19:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaaaa, ez azért van mert az is költségtérítéses... xD Oké, nem szóltam.
2011. aug. 5. 19:59
 7/8 A kérdező kommentje:
S ha idén nappalin elkezdem a földrajzot, akkor jövőre van lehetőség átkerülni levelezőre?
2011. aug. 5. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, már régi kérdés, de lenne itt egy pofonegyszerű megoldás: nem tudod a földrajz alapszak mellé felvenni minorként a magyart?
2012. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!