Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pontosan mit jelent a párhuzam...

Pontosan mit jelent a párhuzamos képzés kompenzációja?

Figyelt kérdés

Láttam egy ilyen pályázatot az egyetemen, hogy a költségtérítés 80%-át vissza lehet igényelni.

Ez pontosan hogyan működik, ki pályázhatná meg, milyen feltételekkel?


2011. júl. 17. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ha két szakot végzel egyszerre, akkor ugye legalább az egyik költségtérítéses. Ezt lehet megpályázni, hogy visszatérítenek 80%-ot. Gondolom tanulmányi átlagot néznek.
2011. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de bővebben érdekelne a dolog, hogy mi alapján kapják meg az emberek. SZociális alapon, ehhez pl. mi kell?

Semmi infot nem találtam róla, az egyetem honlapja meg átalakítás alatt, semmi info nincs ott.

2011. júl. 17. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
miért lenne az egyik fizetős? én is kettőre járok és mindkettő államis.
2011. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor, ha a 3 féléven belül vagy.
2011. júl. 18. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:

második vagyok: honnan szeditek ti ezt a sok baromságot? mindig lehetsz államis mindkettőn, ha eléred a ponthatárt. az a 3. félévbe kezdj dolog csak arra van, hogy akkor nem számolják duplán a féléveket.

de hogy a kérdésre is válaszoljak sose hallottam még erről, amit mondassz.

2011. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt még elfelejtettem, hogy akkor kerülsz át automatikusan fizetősre, ha az elsőn lediplomáztál.
2011. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Osztatlan szakon vagyok, ergo 5éves az egész.
2011. júl. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!