Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségitettek! Mikor kezdtet...

Érettségitettek! Mikor kezdtetek el ismételni, tételeket tanulni?

Figyelt kérdés
Én most érettségizek és nem tudom mikor kezdjek el ismételni, tételeket kidolgozni és tanulgatni. Eléggé halogatos típus vagyok és már mondják a szüleim h kezdjem el. De eléggé lusta vagyok és sztem rá ér. Ti mikor kezdtetek el ?
2011. jan. 12. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg elkéne kezdened tanulni.

mert nem egy tantárgy van,hanem öt.és bőven vannak hozzá tételek,amiből akármit húzhatsz.és inkább dolgozd ki szép lassan,minthogy kapkodj.

2011. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kidolgoztam őket már január február környékén, de konkrétan megtanulni, csak szóbeli előtt egy héttel kezdtem. Csak három tárgyból érettségiztem, matek, magyar, töri... matekból nincs szóbeli, így azért belefért egy hétbe is a dolog úgy hogy 4-esekkel, 5-ösökkel végeztem!
2011. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsónak gratulálok.

Én személy szerint még csak 11.-es vagyok de már elkezdtem azokat a tételeket kidolgozni amiket már átvettünk és majd kellenek hogy minél kevesebbet felejtsek és minél több időm legyen azokra amik kevésbé jól mennek.

2011. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!