Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi Igazgatásra mit...

Nemzetközi Igazgatásra mit gondoltok kell valamiből letteni egy emeltet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem érdemes történelmet - lehet majd az egyetemen is hasznosítani :), és a plusz pontok miatt is jól jön.

Én amúgy nemzetközi tanulmányokra járok (3adéves vagyok), de tudom, hogy rengeteg hasonlóság van a 2 szak között, és a töri szinte végigkíséri a képzést.

21/l

2011. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi én mondjuk infoból meg angolból szeretnék felvételizni mert most láttam hogy ezekből is lehet...

Mit gondolsz erről???:D

2011. jan. 5. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ismét. :) Szerintem az infó nem igazán hasznos a szakra, bár majd ha dolgozol, biztosan hasznát veszed majd. Nálunk fél évig volt infó de csak word, táblázatkezelés meg ppt készítés, és elég alap szintű volt, inkább az volt a cél, h megszokjuk a 2007-es verziót. Gondolom, a nk-i igazgatáson sincs sokkal több infó, mivel a szak nem épp reáltárgyakból áll. az angol jó ötlet, csak azt hiszem akkor a nyelvvizsgáért nem jár plusz pont.

Sztem nézd meg a modelltantervet, abból is lehet valamit okosodni. :) De sztem a legjobb a töri vagy nyelv (bár akkor a nyelvvizsgás pluszpontok rizikósak azt hiszem!)

Sok sikert!

2011. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia.köszi a válaszod:)
2011. jan. 7. 06:37
 5/5 A kérdező kommentje:
am meg azért választottam ezt a 2-t mert jó vagyok a törim az ilyen 3-as azért nem választottam...
2011. jan. 7. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!