Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerészet vagy orvosi? (PTE)

Gyógyszerészet vagy orvosi? (PTE)

Figyelt kérdés

Ezen a két pályán gondolkodom.Melyiket javasolnátok lánynak?

Sok tanulás nem kizáró ok. Nem szeretnék túl monoton munkát később.Családommal már megvitattam,kívülállók véleményére lennék kíváncsi.Aktuális helyzetet is szívesen hallanék erről a két egyetemről!Előre is köszi!


2010. dec. 26. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
hát szerintem mindkettővel el lehet helyezkedni úgy hogy az ne legyen monoton,főleg külföldön.Én mindigis szerettem volna gyógyszerészetet tanulni tehát kissé elfogult vagyok...:)
2010. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a gyógyszerészet sztem jobb.

az orvosokat sajnos nem fizetik meg.

ha van alaptőkéd, akkor tudsz nyitni egy gyógyszertárat, és nem kell 24 órákat ügyelned havi 100ezrekért.

2010. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"és nem kell 24 órákat ügyelned havi 100ezrekért."


Százezrekért én is ügyelnék... Mit vársz milliókat?

2010. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
melyiket szereted jobban biosz, fizika vagy kémia?
2010. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Százezrekért én is ügyelnék... Mit vársz milliókat?"


Nem százezrekért, hanem konkrétan 100 ezerért. Van orvos a családban. Még ügyelettel sem kap 100 ezernél többet. Ami azért enyhén szólva is felháborító, de erről ne nyissunk vitát.


Azt válaszd, amelyik jobban tetszik. Amit el tudnál képzelni, hogy egész életedben azt csinálod.

2010. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!