Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tagozaton ha valaki...

Levelező tagozaton ha valaki tanul, azt a munkahelye támogatja, olyan formában hogy ha pénteken es szombaton van tanítás, akkor nem kell dolgoznia, azért hogy tanulni tudjon menni azokon a napokon?

Figyelt kérdés
szept. 3. 06:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát úgy néz ki hogy a munkahely elfogadja hogy hiányzók tanítási napokon.

Viszont ez fizetetlen igazolt napokat jelent.

A miskolci egyetem tőlem 350 km re van.

Ti mit csinalnatok?


Jövőre egy masik( közelebbi egyetemre menni)?

Vagy az első évet most itt lenyomni Miskolcon, és jövőre másik egyetemre menni?


A bejárás úgy néz ki hogy 3,5 óra az út kocsival.

Tegnap lemertem.

Pénzben 35 ezer egy oda vissza út.


Vagy az van hogy itt az első évet lehuzom, sok utazás és kiadással, mondjuk nem tudom hogy menne így a tanulas?

Vagy jövőre közelebbi egyetem?

Ahova 40 perc az út.


Ti mit javasoltok?


Mielőtt bárki azt kerdezi miért Miskolcot jelöltem meg, elárulom azért mert infobol nem erettsegizhettem, mivel a suli ahova jarok kevés óra számot tartott belole.


Ezért csak miskolci és debreceni egyetem jöhetett szoba.

szept. 3. 21:19
 12/13 anonim ***** válasza:

10# "Viszont hátránya is van, pl. nem mondhatsz fel, amíg tart a tanulmányi szerződés."

Bármikor felmondhat, de viselnie kell következményeit pl: kifizetnie az elengedett munkanapokat/amit tartalmaz a szerződése stb


11# Szaktól függ, de én biztos nem szórnék el annyi pénzt/időt

szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: Igen, azt elfelejtettem írni, hogy felmondhat, csak akkor fizetnie kell.
szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!