Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy számoljam ki a pontjaim?...

Hogy számoljam ki a pontjaim? Gépészmérnöknek szeretnék jelentkezni MATE Gödöllőre, vagy Óbudára. MATE elfogadja az érettségiből nekem a magyart, matekot, angolt. A probléma az, hogy nekem nincs 5 érettségi tárgyam, hanem csak 4.

Figyelt kérdés
Így dupláznom kéne kettő tárgyat, ami legjobban sikerült. Így most akkor hogy számoljam ki? Az egész 4 tantárgyból csak az angolt és magyart számítsam bele duplázással? A másik két tárgyat ne? Magyarázza el nekem valaki.

júl. 25. 11:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy azt nem érted, hogy az érettségi bizonyítványhoz 5 tárgy kell. Nem 4, hanem 5. Mindenkinek. Akinek csak 4 van, nem kap bizonyítványt, csak tanúsítványt. Neked megvan az 5, csak az 5. egy külön dokumentumban van. Mivel nem töltötted fel rendesen a teljes érettségi eredményeidet, így nem tudtak pontot számolni. Teljesen mindegy, hogy a többi eredményből is tudnának. Ha nekem mind az 5 érettségi eredményem a bizonyítványban van, csak az utolsót lehagyom a képről, akkor sem fogadják el, hiába tudnak a többi 4-ből is eredményt számolni.
júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!