Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Na most hogyan tovább, ha?...

Na most hogyan tovább, ha? (BŐVEBBEN BENT)

Figyelt kérdés
Az van, hogy nyolcadikos vagyok. Imádom a matekot. Én vagyok az osztályban a legjobb. Matek előkészítőkön amit gyakorlunk mindig az enyém a legjobb. Nagyon szerettem a matekot és nagy koromban a matematikával akarok foglalkozni. De se szerkezteni nem szerettek sem pedig rajzolni. Olyan munkát akarok ahol csak számolsz százalékokat stb. Milyen munkák vannak amihez sok matek kell?
2010. okt. 30. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahol számolni kell, ott ábrázolni is tudni kell az adatokat. Sajnos ez van.
2010. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

közgazdaság szakot ajánlom, vagy még kereskedelem-marketing, mert énis erre járok és fele marketing, fele gazdaság ism.

De az első hozzászólónak igaza van, de hát mindennek meg van a maga árnyoldala :)

2010. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"ábrázolni" Ha a grafinokokra gondolsz azzal nincs baj. A szerkeztés alatt a háromszög stb.
2010. okt. 30. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!