Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy van most tovább? Bővebben...

Hogy van most tovább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nos, most tudtam meg, hogy a matekom nem sikerült(10-20pont között van), ezért szóbelire kell mennem...

Matektanárhoz érdemes lenne járnom? Ezt azért kérdezem, mert mégis 117 tételem van összesen mindet egybe véve és azért elég sok időt venne el a matek tanulás is.

Nagyon stresszes lesz ez a hónapom, hisz izgulhatok, hogy mindent maximálisan teljesítsek, és jobb jegyet kapjak mondjuk irodalomból.


2010. máj. 10. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

117 tétel?

Én úgy tudom, hogy a tételeket a szóbelizők számának kétszeresével adják meg.

Vagyis ha 6-an szóbeliztek akkor 12 tétel lesz a max. stb.

De 10-nél nem lehet kevesebb.

Matektanár nem tudom, ahogy gondolod.

2010. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oda írtam hogy mindenből az összes tantárgy tételei összesen (4 tantárgy, mert matek elvileg kilőve) 117 db, de matekot most már belekel számítanom, és akkor 137... természetesen történelemből nem fogok tanulni, mert ott felesleges... adja magát a téma és minden segítséget megkapok. Írásbelin is elértem a max pontot... csak a matek ne lenne kötelező :D
2010. máj. 10. 13:18
 3/7 A kérdező kommentje:

egyébként 1 ember ment át matekból.. 18-ból. 5-en szóbelizni sem mehetnek.. volt aki elbőgte magát.. valahogy megértem :S

18-6=12 ember vagyis 24 tétel lesz... NAGYSZERŰ!

2010. máj. 10. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ez az x*2+2 felállás csak a nyelvi tételeknél érvényes. Tehát töri, matek, magyar stb.-nél ált. 20 tétel. Bár pl magyarból meg van adva, hogy melyik témakörből mennyi tételnek kell lennie, és ez általában nem jön ki pont húszra, csak pár db-bal többre.

Egyébként sok sikert a matekhoz!!! Én vittem volna pontszámként, de elrontottam. :S A négyesem szerintem meglesz, de azért az csak nem 90%, ami legalább kellett volna.

2010. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tök jó annak akinek normális matek tanára volt és van érzéke hozzá :(

ha hiszitek, ha nem, én szeretem a matekot, tök jó logikázni benne, de valahogy mégis csak a kettes szintet tudom így is hozni... talán egyáltalán semmi érzékem sincs hozzá

Köszi szépen :) azt mondta a tanár, akik szóbeliztek nála eddig mindenki átment! Nem lehetek olyan szerencsétlen, hogy nekem nem sikerül :D

2010. máj. 10. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Tök jó,hogy ti már tudjátok az eredményeket,én még izgulok,hogy meg van-e.Nálunk még anno azt mondták,hogy a matek szóbelin megpróbálnak mindenkit átrugdalni,nem az az érdekük,hogy megbuktassanak.Nekünk is tök köcs ög volt a matektanárunk,nagyon utáltuk,sőt még a tanárok is utálják,de állítólag szóbelinél nagyon kedves.

Amúgy 10 pont kell ahhoz,hogy mehessen valaki szóbelizni?

2010. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

aha 10 pont kell, vagyis 10% :)

kíváncsi volt a matektanár, azért javította ki ilyen gyorsan. Ráment az egész hétvégéje...

Nekem meg rámegy egy egész hónapom a javításra :) :D

2010. máj. 10. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!