Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika vagy pszichológia...

Anglisztika vagy pszichológia szakkal lehet jobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egyikkel sem könnyű, és mindegyiket “büfészaknak” tartják, csak kíváncsi vagyok, hogy melyikkel lehet könnyebben munkát találni. Leginkább azok válaszára vagyok kíváncsi, akik az említett szakok egyikén végeztek. Hogy helyezkedtetek el vele? Megbántátok, hogy erre a szakra mentetek?

2020. dec. 23. 23:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
10. Megsértődhetsz, de egyelôre én vagyok kettőnk közül multinál menedzser, és szerintem én látom jobban ezt a kérdést – belülről. Jó éjt neked is!
2020. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, még írjatok nyugodtan
2020. dec. 26. 18:37
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk SSC-ben több nyelvszakos van, mint közgazdász(pénzügyi területen, sokan vezetői poziban). Bár itt tényleg csak annyi a lenyeg, hogy tudjunk beszélni a külföldi munkatársakkal, a többire betanitanak, és jól is fizetnek. (Én gyakornokként vagyok itt)
2020. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!