Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia BA-val van esély...

Pszichológia BA-val van esély elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem mint pszichológus.
2020. okt. 14. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy van. Mehetsz gyorséttermekbe, gyári munkára, takarítani, sőt, ha jó fizikumod van, szerintem kukásnak is felvesznek.
2020. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem a végzettség számít, hanem a tudásod. Az első válaszadó meg ne beszéljen hülyeséget. Attól, mert iskola közelében sem járt, még nem kell osztani az észt olyanoknak, akik vitték valamire.
2020. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sikerült :) Illetve sok szaktársamnak is.
2020. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

És milyen területen? Kicsit tudnál mesélni? :)

2020. okt. 14. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én HR-be mentem mert ott képzelem el a jövőt. Többen is gyermeksegítő szolgálathoz mentek, oda általában kell az ember, illetve van aki asszisztens lett egy igazságügyi szakértő mellett. Az annak jó aki majd börtönpszichológus akar lenni. Én is szívesen mentem volna abba az irányba mert nagyon jól keresnek meg elég jó munka.
2020. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!