Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Aki külföldön tanul: nem...

Aki külföldön tanul: nem féltek, hogy elhidegülnek az otthoni barátságaitok? Én most külföldön tanulok és az a félelmem, hogy az otthoni barátaim eltávolodnak tőlem.

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó barátnőm ment külföldre.

Az új helyen új barátságokat köthet. Az itthoniak közül pedig aki fontos volt, az meg is maradt. Mi általános iskolában lettünk barátnők, aztán máshová mentünk gimibe, hol egyikünk hol másikunk élt külföldön, de mindig visszataláltunk egymáshoz.

2012. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én lassan egy éve élek külföldön . Én rettegtem ettől. hogy elvesztem az embereket. És a helyzet hogy el is vesztettem. Nekem egy barátnőm maradt meg de vele ha lehet még jobb a kapcsolatom mint volt. Szerintem ne félj....felesleges hiszen ha valaki tényleg a barátod annak a kilométerek nem számítanak. Vedd úgy ezt mint egy szűrőt amin a kicsi és jelentéktelen emberek átmennek , viszont azok akiknek fontos vagy megmaradnak :)Ha ezt nézem és visszagondolok örülök hogy próbára tette az élet a kapcsolataimat. Így legalább tudom kik voltam érdekbarátok és kikre számíthatok :)
2012. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valamennyire eltávolodnak így az emberek, ez tagadhatatlan. még akkor is, ha azt mondják, hogy nem, ők soha. talán az első pár hétben fenntartható egy internetes mindennapos beszélgetés, aztán ez is csökken. viszont egy dolog biztos. aki nagyon közeli barát, az mindig megmarad, lehet, hogy nem beszéltek minden nap, lehet, hogy nem találkoztok, hogy le vagytok maradva egymás életéről, de ez nem akadály. nekem a legjobb barátnőm (születésünk óta ismerjük egymást) másik városba lakik, mindig is ott lakott, így évente jó, ha kétszer-háromszor találkozunk, de ez mindig így volt, kivéve kicsi korunkban. azóta is ő a legeslegjobb barátnőm, és ő is marad. :) az ilyen barátság mindent kibír ;)
2012. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en ket eve elek kint es maradt kb 1 de az is csak neha kerdezi meg hogy mizu.. raadasul kint sincsenek barataim ugyhogy ez igen jogos felelmed. de ha visszatersz, megvarnak, viszont ha vegleg mesz ki akkor valoszinuleg egy ido utan elvesztik az erdeklodesuket.
2012. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!