Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lefordítjátok angolra? Thanks.

Lefordítjátok angolra? Thanks.

Figyelt kérdés
Rendszeresen utazom az önök légitársaságával,így elégedett vagyok a szolgáltatásaikkal,mert szerintem a kedvezmények és a célállomások is nagyszerűek.A kényelmes utazást szeretem,és mivel itt mindent megtaláltam ami fontos,ezért választottam az Air UK légitársaságot.Bár azért szeretném,ha egy kicsit olcsóbb lenne az utazás és,hogy ne csak egy ember nyerhessen.
2010. szept. 11. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én NEM vagyok profi, ezért ezt a fordítást csak akkor használd fel, ha más nem ír jobbat!


I travel regularly I am satisfied with their services with your airline, so,Because the discounts and the destinations are superb according to me.I like the comfortable travel,and since I found everything here I selected what is important because of this Air UK airline.although I would like it because of that,if the travel would be somewhat cheaper and,that let only a man not be allowed to win.

2010. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még a google fordító is jobban fordít, mint az első válaszoló.


I travel with your airline reguralry, and I am really satisfied with the services, because I believe the discounts and destinations are great. I like the convenient travelling, and since I found here everything, what is important, I have chosen the Air UK. However it would be a bit better, if the travelling costs would be a little lower, so not only one person can win.

2010. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19:26-os: akkor ez a Google fordítóval van csinálva?
2010. szept. 11. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, amit én írtam, az a felsőfokú nyelvvizsgám eredménye. Mondjuk igaz, hogy nem erőltettem magam, de legalább helyes.
2010. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem. ...if the travelling costs were lower (II. conditional)
2010. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olaszban vagyok perfekt, angolból szinte egy szót sem tudok, de azt látom, hogy itt egyeseket nem a kedvességük fogja a sírba vinni. Nem tudom, mit kell fikázni az első válaszolót, holott úgy kezdte a hozzászólását, hogy NEM profi! Lehet, hogy még csak pár hónapja tanulja a nyelvet, de szeretett volna segíteni. Odaírta, hogy ha nincs más hozzászóló, akkor használja fel a segítségét! Ez olyan mintha egy szegény ember csak 50 Ft-ot tudna adni egy hajléktalannak, és lehurrognák, holott csak a jószándék volt meg benne.
2010. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!