Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítjátok nekem angolra?

Lefordítjátok nekem angolra?

Figyelt kérdés
A denevérek az emlősök osztályába tartoznak. Az emlősök egyetlen csoportja, amelyik aktív repülésre képes. Mellső végtagjaik és törzsük között vékony bőr feszül. Éjszakai állatok, így a nappalokat padlásokon, barlangokban és faodvakban töltik. Gyenge a látásuk, ezért speciális képességgel rendelkeznek a tájékozódáshoz: ultrahanggal érzékelik a környezetüket. Képesek érzékelni és kiadni ezeket, az ember számára érzékelhetetlen hangokat. Fülük hasonló felépítésű a miénkhez. Egyes fajok a szájukon, mások az orrukon bocsátják ki az ultrahangot, másodpercenként átlagosan 10 impulzust, de akár 200ra is emelkedhet. Ezek az eléjük kerülő tárgyakról visszaverődnek, így nem repülnek neki semminek. Valamint a rovarokat, a táplálékukat is így veszik észre.
2010. ápr. 10. 18:10
 1/6 anonim válasza:
48%

Dö Vempájörsz in dö emlősök osztálya.

Itt az első mondatxD

Am kinyitsz egy Magyar-Angol szótárt és lefordítod...

2010. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nincs nálam szótár :S
2010. ápr. 10. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

webfordító, startlapszóár egyebek....

Nekem is le kéne fordítanom vagy 20 angol cikket, de nem sózom rá senkire szívesen...

2010. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Bats are mammals. Within the mammals, only bats are able to active flying. Between forelimbs and body there are skin. Nightly animals: So they spend daytimes in caves and woodholes. They've got weak sight, so they use their special ability to the orentation: They feel the surroundings with utrasonic.
2010. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Webfordítást ne használd,egyszerűen borzalmas...

Inkább startlapszótár.

1. voltam

2010. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
43%
Bats are mammals in the class. The only group of mammals that is capable of active flight. Front legs and a thin skin stretched between the trunks. Nocturnal animals, so the days attics, caves and faodvakban filled. Poor eyesight, so a special character of the orientation: ultrasound to detect their surroundings. The ability to detect and issue these, imperceptible to the human voices. Ears similar structure to ours. Some species in the mouth, while others put their noses to the ultrasound, an average of 10 pulses per second, or even 200ra rise. They are coming before it bounce off objects, so do not fly them anything. And the insects, the prey is so overlooked.
2010. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!