Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítjátok angolra?

Lefordítjátok angolra?

Figyelt kérdés

Kedves Cintia,

Ez volt a legjobb és legérdekesebb kirándulás azok közül amit eddig láttam. Megtudtam sok érdekességet a Burgley családról és hagyományaikról,a látnivalók is csodálatosak voltak, a jegy meg nem is volt annyira drága.Bár közben kicsit esett az eső,de attól még jól éreztem magam. Remélem legközelebb te is velem tartassz. De ezt majd bővebben megbeszéljük Szombaton 5-kor a megbeszélt helyen.


Üdv: Zsófia


2010. aug. 1. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dear Cintia,


that was the best and the most interesting trip I've ever been on. I came to know a lot of interesting things about the Burgley family and their traditions, the sightseeing was amazing too, and even the ticket wasn't expensive. Although it was raining a bit, I had a very good time. I hope you'll join me next time. But we'll talk about this on Saturday at 5 at the place agreed.


Best wishes,


Zsófi

2010. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dear Cintia,


It's been the best and the most interesting trip I have ever been on. I've learned lots of interesting facts about the Burgley family and its traditions. The sights were wonderful and even the ticket wasn't so expensive. Although during the trip it was raining sometimes, I had a great time. I hope you'll join me next time. But we are going to discuss the details on Saturday at 5pm, at the place agreed upon.


Take care,


Zsófia

2010. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen szép is az angol nyelv :) Ugyan azt a levelet majdnem 2 módon fordítottátok le :)
2010. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!