Váltsak oktatót?

Figyelt kérdés
Most lesz egy éve,hogy jogsira járok,elsőre átmentem eddig mindenből. Mindent időben befizettem. A kötelező óráim is megvannak,most már plusz órákat veszek. De van,hogy 3-4 hétig nem hív az oktató.Most konkrétan áprilisra akart időpontot adni. Én úgy érzem sok nekem a 2 óra vezetés egyben,ezt meg is beszéltük, így csak egy órára szoktam menni, de egy héten legalább kétszer, háromszor egy órára szeretnék menni... szóltam neki már négyszer,de null reakció, ráadásul ismerős, szóval ki.aszni se akarok vele,de már egy éve jarok, és nem az én hibám miatt, még mindig nincs jogsim. Nem szerencsétlenkedek, jól vezetek azt mondja... De igy, hogy hetekig nem megyek,nem lesz rendesen rutinom. Váltsak oktatót?

2017. márc. 22. 22:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
8-as vagyok,ha gondolod privátban leírom neked az én második oktatóm nevét,ha pesti vagy akkor talán segít :)
2017. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szombathely city. 😂 De köszi 😚
2017. márc. 27. 22:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia! En is felhivtam nehany oktatot,amikor keresgeltem,es nekem is minimum 3-4 hetet mondtak kezdesnek 😳 En meg nem akartam annyit varni,ugyhogy sokat telefonalgattam,de vegul megtalaltam a tokeletes oktatot,szinte egybol tudtam menni,es azota is surun jarok.

Ugyhogy szerintem erdemes telefonalgatnod,hatha van kedvezobb felteteleket biztosito oktato is,

Udv!

2017. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!