Váltsak oktatót?

Figyelt kérdés
Most lesz egy éve,hogy jogsira járok,elsőre átmentem eddig mindenből. Mindent időben befizettem. A kötelező óráim is megvannak,most már plusz órákat veszek. De van,hogy 3-4 hétig nem hív az oktató.Most konkrétan áprilisra akart időpontot adni. Én úgy érzem sok nekem a 2 óra vezetés egyben,ezt meg is beszéltük, így csak egy órára szoktam menni, de egy héten legalább kétszer, háromszor egy órára szeretnék menni... szóltam neki már négyszer,de null reakció, ráadásul ismerős, szóval ki.aszni se akarok vele,de már egy éve jarok, és nem az én hibám miatt, még mindig nincs jogsim. Nem szerencsétlenkedek, jól vezetek azt mondja... De igy, hogy hetekig nem megyek,nem lesz rendesen rutinom. Váltsak oktatót?

2017. márc. 22. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Válts. Engem is volt, hogy egy hónapig nem hívott az oktatóm, mire az újhoz kerültem kb váltani is elfelejtettem. 20 órát vettem az elsőnél, 30-at a másodiknál sajnos... Bánom, hogy nem nála kezdtem, akkor nem kellett volna annyi plusz.
2017. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Hát már a fa..m kivan, komolyan. Fiam miatt is kéne már,hogy meg legyen, most csak a páromnak van jogosítványa, de már utal vezetni... Én szeretnék de még mindig semmi... És mikor kérdezik ismerősök is,hogy állok, szégyen elmondani,mert nekem égő, lehet azt hiszik hülye vagyok, azért nincs meg még... Előtte beszéljem meg vele? Vagy kinek kell szólni, hogy váltani szeretnék?
2017. márc. 22. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hogy hol csinálod a jogsit? :D Pont most akarom elkezdeni és nem akarok rosszul választani.
2017. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
matrix-nál vagyok.
2017. márc. 23. 09:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Az oktatót NEKED kéne hívni, nem neki téged, mivel TE vagy az aki órát akar. Nekem 1 éve van jogsim, előtte fél évig jártam oktatóhoz, akinek folyamatosan láttam a határidőnaplóját; tele volt, nem votl egy lyukas órája se reggel 6-tól este 8-ig. A rendszer az olt, hogy 2 hónapra előre leegyeztettük az órákat. Elfoglaltak, hiány van belőlük, ez van.
2017. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bemész a suliba, ahol tanulsz és megmondod, hogy váltani akarsz, mert így nem lehet fejlődni. Amúgy a régi oktatómnál úgy volt, hogy ha majd ráér hív, nem nekem kellett keresni. Az újnál meg vezetés után rögtön meg is beszéltünk egy időpontot.
2017. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi is úgy csináltuk eddig,hogy vezetés után megbeszéltük a következő időpontot,de húsvétra akart most adni.... Ami szerintem gáz. ha meg nem beszéltünk meg semmit ő hívott, mindig ebben maradtunk....
2017. márc. 23. 19:52
 8/13 anonim válasza:

Válts mindenképpen ! Én 20 órát vesztegettem el az első oktatómnál,aki 3hetente akart időpontot adni,de azt is csak úgy ha már 5x lerázott telefonban,hogy nem jó neki most .Emellett ordibált velem ,és videókat nézett a telefonján miközben én mindenre magamtól kellett,hogy rájöjjek.

Aztán váltottam,és a lehető legjobb oktatót kaptam meg ,kiválló tanítási és emberi képességekkel.

2017. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát ez az oktató ismerős,azért választottam őt,de már bánom, idegesítő,már kocsit idősebb és szerintem sokszor alapján is már a fa..a ki van ezzel a munkával. És néha csinál olyan dolgokat hogy csak lestem... Pl ő nyomta a gázt,én már rég nem mert meg kellet állni,erre velem tutult,hogy mit csinálok,mondtam neki a gázpedálon se volt a lábam.... Meg a jobbra kanyarodó utca előtt kb 2 méterrel mondja h forduljak jobbra. Eddig még tudtam oldani szépen, meg nem volt baj, de szerintem nem a jobbra kanyarodás előtt 2meterrel kell szólni... És én ilyenkor bestresszelek, mikor ilyeneket csinál...
2017. márc. 25. 09:24
 10/13 A kérdező kommentje:

Kicsit*

Bocsi,"okos telefon...."😂

2017. márc. 25. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!