Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Forgalmi vizsgán kit miért...

Forgalmi vizsgán kit miért buktattak meg? Hányadszorra sikerült?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 2 volt sikertelen.

Egyszer egyirányú utcán nem húzódtam balra kanyarodáskor, máskor meg pont fordítva. :D

Mondjuk utóbbin már nagyon ráparáztam a vizsgára, emiatt totál hülyeséget csináltam.

Néha azon gondolkodom, feladjam-e...csak ahhoz elég költséges buli :/



2020. jún. 8. 04:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kecskeméten első alkalommal egy biciklis kiugrott elém,az oktatónak kellett fékezni...ez bukás de jogosnak tűnik. Viszont második alkalommal gyűjtögettem a hibapontokat vagyis vonalakat. Több olyan esetért amire sem én sem az oktató nem is emlékszünk... Szerintem bele estem a kötelező bukási százalékba. Sajnos szeptemberben már Angliában dolgozom, szóval nincs sok időm.. Komolyan felmerült hogy egy borítékot hagyok a hátsó ülésen, állítólag ez működik itt.
2020. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Eddig 3 szor buktam. Tegnap volt a 3. sajnos.

1. Kicsi helyet választottam párhuzamos hátrához. Az oktató joggal fékezett.

2. Dupla körforgalom. A másodikba behajtás előtt jöttek balról megálltam, csakhogy későn vettem észre hogy úgy maradt az index. Illetve a fószer a hátam mögött hamarabb észrevette mint én. A 2.kihajtón kellett volna kimenni, ahogy emlékszem akkor már nem ment az index, csak amíg elsőbbséget adtam, de ez megtévesztő.


3. Tegnap egyirányú menjek balra. Kihúzódok balra, valami oldaltávot magyaráz a koma és félreállít. Azt hittem nem húzódtam ki eléggé, de szerinte veszélyesen közel volt egy parkoló autó. Ez elvileg csak hibavonal, de "veszélyhelyzetet teremt, vagy balesetet okoz" indokkal ez is bukás lett.

Kicsit elkeseredtem. Sok pénz és sok mjnka van benne. Most meg mehetek negyedik alkalommal vizsgázni szégyen szemre!

2020. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!