Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Forgalmi vizsgán kit miért...

Forgalmi vizsgán kit miért buktattak meg? Hányadszorra sikerült?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 2 volt sikertelen.

Egyszer egyirányú utcán nem húzódtam balra kanyarodáskor, máskor meg pont fordítva. :D

Mondjuk utóbbin már nagyon ráparáztam a vizsgára, emiatt totál hülyeséget csináltam.

Néha azon gondolkodom, feladjam-e...csak ahhoz elég költséges buli :/



2020. jún. 8. 04:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Elsőre átmentem.

De egy őrült elém vágott és miattuk nekem ment a pontlevonás.

2020. jún. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőre megbuktam, másodjára lett meg kb. 2 hét elteltével.

Egy igazán hosszú utcában toltam magam előtt egy biciklist kb. 25 km/h sebességgel olyan 20 másodpercig, ami akkor szinte végtelen ideig tartott, legalábbis úgy éreztem.

Akkor is megbuktatnak, hogy ha nem veszed észre az előzési lehetőséget, ezért nem szerettem volna azt kivárni, úgyhogy kockáztattam és előztem.

Minden volt, váll fölött, index, mozdulás, haladás, biciklis ellenőrzése(elhagytuk-e annyira, hogy vissza lehessen sorolni teljesen), index és kész.

Csakhogy ezt én 40km/h sebességgel tettem, a maximum pedig 30 volt.

Félreáltunk és megkaptam a papírt, hogy ez bizony most bukta.


Másodjára minden lazán ment, meg is lett. A sikeres második forgalminak lassan egy éve már.

2020. jún. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Másodszorra sikerült, első alkalommal én is egy egyirányú utcát néztem be. Előfordul, ne aggódj. Gyakorolj sokat, mentálisan is készülj fel, és akkor sikerülni fog.
2020. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2x buktam, ebből egy volt az én hibám.

Első alkalommal kb 400 métert mentem, az első kereszteződésében jött egy barom aki indexelt, hogy lefordul arra amerről én jöttem. Rajtunk kívül sehol senki, mondom akkor megindulok, na de a másik autó úgy gondolt egyenesen halad tovább, persze az index az kint volt, oktató fékezett be, szóval bukta. Másodiknál nekem is egy egyirányú utcában nem húzódtam ki teljesen, ( igen, az volt a baja h nem voltam a patkától 5 centire) balra kanyarodás előtt.

2020. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ma ez az egyirányú utca tipikusan az a kresz szabály, amit a való életben kb senki sem tart be. Baromira nem egy létfontosságú dolog.

Szerintem. De hát mindegy, ez tipikus buktató

2020. jún. 8. 11:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én másodjára mentem át. Az első vizsgán nagyon izgultam, de ennek ellenére mindent jól csináltam, kivéve a párhuzamos parkolást. Egyszerűen nem tudtam beállni. A másodiknál már minden flottul ment, 3 órát vettem pluszban :)
2020. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
előre nem adtam meg az elsőbbséget sávváltásnál. 2.ra sikerült. 48 óra lett a vége összesen...
2020. jún. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én elsőre átmentem. Gördülékenyen ment. :)
2020. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tegnap hálisten átmentem harmadjára. :D

Izgultam, de végre le tudtam győzni.

Tényleg igaz az, hogy ha kicsit lazábban próbálja venni az ember, akkor jobban tud koncentrálni. Hibát persze így is fognak találni, de nem is az a lényeg :)

2020. jún. 26. 14:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :)
2020. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!