Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen idegen nyelvet beszélsz...

Milyen idegen nyelvet beszélsz, amit tanítani is tudnál?

Figyelt kérdés
Elsösorban spanyolul és olaszul szeretnék tanulni, kicsit ismerem mindkét nyelvet, de az elejétöl szeretném tanulni. Cserébe én tudok tanítani angolt, németet, portugált, egészen a felsöfokig (nyelvtanár vagyok), mindezt e-mail - ben. Bármilyen egyéb nyelv is érdekel. Írjatok!!!
2010. máj. 8. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól beszélsz portugálul, spanyolul egyedül is simán megtanulsz, vegyél egy nyelvtani összefoglalót, olvass cikkeket a neten és hallgass rádiót, nézz tv-t: elpais.com, espana.fm Pár hónap alatt simán belejössz. A nyelvtan is fontos, mert sok apró különbség van.
2010. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem beszélek sem spanyolul, sem olaszul, de ha esetleg érdekel a francia vagy a török, abban segíthetek.
2010. máj. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orosz.
2010. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen nyelveket tanulnátok cserébe?
2010. máj. 18. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az oroszos,portugált választanám a 3közül:)
2010. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem olaszból biztos hogy fel kell frissítenem a tudásom, és továbbfejlődni, mert ősszel nem ártana letenni a középfokút. De amit tudok, azt tanítva ismételhetném át. Egyes dolgokat belém vertek/magamba vertem, de sokmindent nem gyakoroltam sehogy, és amúgy még élesben csak olasszal nem boldogulnék. Ha gondolod, írj nekem.

2010. máj. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oroszos, ha itt vagy még, kérlek írj privit! Nagyon érdekelne! Köszi!
2011. jún. 10. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!