Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miket tannak\tok felso foku...

Miket tannak\tok felso foku angolon?

Figyelt kérdés
roviden..?? ha el lehet ugy mondani.:)
2010. márc. 31. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel ezt a kérdést értelmesen, és akkor hátha kapsz rá választ!
2010. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mi a bajod vele ??

csak ma tettem fel (marmint nalunk 1:16 van es ma reggel tettemfel.)

2010. márc. 31. 22:17
 3/8 A kérdező kommentje:
en gyebekent arra gondoltam hogy milyen temakor
2010. márc. 31. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az origo, görgesd le a felsőfokig.

Egyébként mindössze annyi volt a bajom a kérdéseddel, hogy annak, hogy "Miket tannak/tok" az égvilágon semmi értelme nincs, és abból, hogy "felső fokú angolon", gondolatolvasás nélkül nem lehet rájönni, hogy mire gondolsz: felsőoktatási intézményre, tanfolyamra vagy ezek szerint vizsgára.

2010. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oke. bocsi csak elszoktam a magyartol.:) kulfoldon elek (nem romani stb) usa :D csak kiwi voltam hogy megis..
2010. ápr. 1. 01:46
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Szegénykémtől nem várhatod el, hogy értsen még az anyanyelvén, azok után hogy már hónapok óta kint él az USÁ-ban.
2010. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jolvan nah. nem kell ezzen lovagolni. :) uj botlas esetleg.?!

egyebkent meg nem tudhatod hogy milyen szar h nem hallasz magyar beszedet mar 5-6 honapja.mind 1

2010. ápr. 1. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

érdekes, magyar honlapokat tudsz böngészni? Ott a youtube, tudsz rajta magyar dalokat hallgatni és nem hinném, hogy e-mail-ben, msn-en vagy hasonló módon nem tartod a kapcsolatot a családoddal, barátaiddal..

5-6 hónap alatt nem 'felejti' ez az ember az anyanyelvét és annak helyesírását, pláne, hogy kint nem is 'magyar szlengben' beszélnek.


www.nyak.hu --> ezen az oldalon megtalálod az itthon elfogadott nyelvvizsgákat, a honlapjaik is fel vannak tüntetve, szóval ott is tudsz informálódni a vizsgákról, árakról, vizsgahelyekről és időpontokról

Minden vizsga más és más, valamennyi adott már ki felkészítőkönyvet, melyek segítik a gyakorlást. Ha megvan a vizsgarendszer, szerezd be a könyveiket.


Gyakorold a magyart, mert lassan abból is nyelvvizsgáznod kell, ha így haladsz!!!!

2010. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!