Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná valaki ezt a...

Lefordítaná valaki ezt a szöveget? [angolra]

Figyelt kérdés

Szóval,ez olyan adatlap féleség,van amit magam írtam,de van egy nagyon szép magyar szöveg,és et szeretném angolul.


Az igazságkereső hős:

Valószínűleg a legelterjedtebb fajta antihős,

akinek a hagyományos hőssel egyezőek a céljai,

de aki számára „a cél szentesíti az

eszközt”. Az igazságkereső csalódott a

társadalomban és az igazságszolgáltatásban

és a törvényes oldalt feladva a saját

módszereivel próbál érvényt szerezni az

igazának. Hősiességét az adja, hogy nem csak

saját vagy családja létéért kell harcolnia

(már önmagában ez is hőssé tehetné), de

gyakran egy nagyobb közösség (nép, ország,

emberiség, elnyomott kisebbség) stb. sorsa is az

ő harcának sikerén áll vagy bukik.


Sokkal komolyabb vagyok a korombeliekhez képest,nehéz találnom egy embert aki ugyanazokért a jelentéktelen és közben csodálatos dolgokért rajong,mint én.Persze velem is lehet nevetni.Perverz és irónikus vagyok,azaz cinikus és szarkasztikus is. :D


,,A művészet nem tűr vitát és okoskodást."



ennyi. köszönöm szépen,aki lefordítsa :D


2010. márc. 22. 22:31
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ezt ne fordítsd le ill ne rakd be társkeresőbe mert nagyon gáz.
2010. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

The truth-hero:

Probably the most common types antihős,

whom the traditional heroes of the goals are identical,

but for whom "the end justifies the

means ". The truth of the frustrated

society and the judiciary

and the legal side giving up their own

methods of trying to enforce the

really. Heroism in the fact that not only

their own or their family to fight létéért

(This in itself is a hero could), but

often a larger community (population, country,

humanity, oppressed minority), etc.. fate of

His struggle stands or falls.


================


Minek akarsz angolul írni, ha nem tudsz angolul???... 8-o

2010. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

És a gyengeelméjű 23.17-es minek válaszol angol kérdésre, ha ő se tud? És még ki is oktat! Olyan segghülye, hogy azt se veszi észre, hogy a webfordító magyar szót hagy benne a zagyva fordításában!

Kérdező: ezt a szöveget senki nem fogja neked szívességből normálisan lefordítani, ellenőrizetlen zagyvaságot pedig ne tegyél fel sehova!

2010. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

The truth-seeking hero:

He is likely the most wide-spread kind of anti-hero,

whose goals are the same as the traditional hero's,

but for whom "the end justifies the means".

The truth-seeker is disappointed in society and in jurisdiction and gives up the legal side, he tries to enforce his own truth with his own methods. His heroism is due to the fact that he doesn't merely have to fight for his own or his family's existence but frequently a greater community's (people, country, mankind, underprivileged minority, etc.) fate stands or falls on the success of his battle.


I am much more serious than my age, it is hard for me to find a person who is enthusiastic about the same insignificant yet wonderful things that I am. One can laugh with me of course. I am perverted and ironical, that is cynical and sarcastic.


"Art doesn't tolerate debade and arguing"


Nem biztos, hogy teljesen jó. Ennyire futotta :D

2010. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,nem társkeresőbe szeretném beírni.

Egyébként meg egy angol oldalra lettem hivva [és ismétlem nem idétlen társkeresőoldal]és hát tudok angolul,de gondoltam,hogy rettentően beégnék az én tudásommal...

De mindegy,lehet,hogy nem írok semmit,ha ennyire rossz ötletnek ,,tűnik"

2010. márc. 23. 19:24
 6/6 anonim válasza:
100%

Én is megpróbálom:


The truth seeking hero:

Presumably the most common type of anti-heroes who has the same goals as any other traditional heroes’, but someone who thinks that the end justifies the means!

The truth-seeker is disappointed in society and jurisdiction, and gives up the legal side in order to carry his own truth. The key of his success lies not only in the wars for saving his and his family’s existence (but this fact itself would be enough to make him a hero), but very often a larger group’s future (population, country, mankind, and suppressed minorities) also depends on him.


Nem állítom, hogy nincs benne tartalmi torzulás, de tőlem meg erre futotta... :-)

2010. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!