Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítenél ezt a cikket lefordí...

Segítenél ezt a cikket lefordítani MAGYARRA? (angol)

Figyelt kérdés

Ne ijedj meg,nagyon hosszú:


The prime minister has said he is willing to meet Salman Rushide as a gesture of support in the face of the Iranian government's recent reaffirmation of its death sentence againts him.The move follows Mr Rushide's plea on television at the weekend for a "symbolic gesture" from the Government.Dowing Street sources indicated that Jhon Major would be happy to meet Mr Rushide to demonstrate the " overpowering argument" againts the death sentence,or fatwa,but they were more reticent about whether Mr Major would agree to be photographed eith him.



A cikk még folytatódik de jobbnak látom csak ennyit leírni először,és ha érkeznek válaszok akkor írni a többi részét.

Nagyon hálás lennék a segítségért!


2010. márc. 1. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

A miniszterelnök azt mondta, hogy hajlandó, hogy az iráni kormánynak ellenében a támogatás gesztusaként találkozik Salman Rushide-dal a halálmondatagaintsei legutóbbi újbóli megerősítése ő. A lépés a hétvégén televízión követi Mr Rushide kérelmét egy szimbolikus gesztusért a kormányról.Dowing Az utcai források mutatták, hogy Jhon Major boldog lesz, hogy találkozni fog Mr Rushide-dal hogy tüntessen, az " ellenállhatatlan érv againtsek a halálos ítélet, vagy a fatva, de ők tartózkodóbbak voltak arról, hogy Mr Major egyezne-e bele, hogy fényképezett eith legyen, ő.


Valami ijesmi lehet

2010. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
aha..a google fordító nekem is megy köszi
2010. márc. 2. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

A miniszterelnök azt mondta, hogy hajlandó találkozni Salman Rushide-al a támogatása gesztusaként, annak ellenére, hogy az iráni kormány nem rég újra megerősíttette halálítéletét ellene. A lépés követi Mr Rushide kérését a tv-ben a hétvégén egy "szimbolikus gesztusért" a kormánytól. A Dowing Street forrásai azt mutatták, hogy Jhon Major örömmel találkozna Mr Rushide-al bemutatni a megdönthetetlen érvet a halálítélettel vagy fatwával szemben, de ők tartózkodóbbak voltak arról hogy vajon Mr Major beleegyezne e abba hogy le legyen fotózva őt.



Kicsit hülyén fogalmaztam mert nem olyan jó az angolom még, meg ez egy elég nehéz szövegnek tűnik, szóval ez egyáltalán nem pontos, de hasznosabb mint az első.

+ az eith szó egy archaikus szó, nem tudom a jelentését.

2010. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A miniszterelnök elmondta, hogy hajlandó találkozni Salman Rushdie-jal, mintegy támogató gesztusként, annak dacára, hogy az iráni kormány nemrég újra megerősítette, hogy halálbüntetés vár rá. A mozgalom Mr. Rushdie védőbeszédével folytatódik a kormány “jelképes gesztus”-áért a televízóban a hétvégén. Downing Street-i források közölték, hogy John Major nagyon boldog lenne, ha találkozhatna Mr. Rushdie-jal, hogy demonstrálják a “megdönthetetlen érv”-et a halálbüntetés ellen, de nagyon szűkszavúak voltak azzal kapcsolatban, hogy vajon Mr. Major beleegyezne-e, hogy közös fotót készítsenek vele. :-)
2010. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ó, most látom, hogy már valaki lefordította előttem, no mindegy, inkább kétszer, mint egyszer sem! :-D :-)
2010. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen de a tied jobb :D én csak gyakoroltam + kicsit szó szerinti lett
2010. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Miért van az, hogy itt törjük magunkat, hogy hasznos információkat adjunk át, megcsináljuk a házit, segítünk az embereknek, erre ők még arra sem képesek, hogy arra a "zöld kézfejre" rányomjanak, de még azt sem teszik meg, hogy megköszönjék.

A politika kérdés miatt meg minden hülyeségért lepontoznak.

2010. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert ha csak egy ember pontoz, akkor attól még nem fogod látni, hogy fel lettél pontozva. Minimum két embernek kell. Ennyi.
2010. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem 3 embernek kell? Igazából nem is lényeg. Engem a pontozás nem érdekel, mert sokan pl csak azért lepontoznak másokat mert nem értenek egyet. Szóval engem hidegen hagy, aki tényleg őszintén szokott válaszolni az sztem 70-80% körül van.. Am lehet h azért nem köszönte meg mert még nem járt erre a kérdéskiíró. De tényleg bosszantó amikor valaki segíteni akar és sokszor még bunkó is a kérdező, nemhogy megköszönné..
2010. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 10:56-os a válaszokat azért nem köszöntem meg eddig,mert ahogy te is írtad,tegnap este óta (mikor a kérdést kiemeltem) nem tudtam gép közelébe kerülni.

Egyébként köszi a segítséget^^

2010. márc. 10. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!