Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angolosok! Hogyan fordítaná...

Jó angolosok! Hogyan fordítanátok ezt az angol mondatot?

Figyelt kérdés

"A change is going to come when the old men with old views are pushed aside and the much needed transfusion of new blood with a distinct and powerful perspective takes their place."


Köszönöm szépen! Zöld pacsi megy a jó válaszokért! :)


2014. febr. 20. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Értem, hogy mit akar mondani... :D mégsem tudom megfogalmazni olyan jól magyarul..de egy kicsit ilyen "szószerinti" fordítás: "A változás akkor fog eljönni, amikor az idős emberek a régi látásmódjukkal félre lesznek tolva és a nagyon szükséges új vér, különböző és erős látásmóddal átveszi a helyüket."
2014. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A változás akkor fog eljönni amikor az idős embereket és az idejétmúlt nézeteiket kiszorítja a várva várt friss vér és egy tiszta, erős látásmód veszi át a helyüket.


Talán? Nem tudom. Nem szó szerinti, de talán kicsit irodalmibb.

2014. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!