Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitetek ezt nekem leforditani?

Segitetek ezt nekem leforditani?

Figyelt kérdés

Házi feladat, beirhatnám a webforditas.hu-ba is de az olyan hülyeségeket szokott kidobni...

a szöveg:


Márciusban egy szülinapi bulit tartott az egyik barátnőm. Ott ismertem meg őt. Az igaz szerelmet. Sok ismeretlen ember volt még ott. Elkezdtem egy fiuval beszélgetni. Nagyon helyes srác volt, gyönyörű szemekkel. Másnapra egy találkozot beszéltünk meg. Talán Életem egyik legjobb randija volt. Virággal és csokival várt 1 parkban ahol , egész nap beszélgettünk, még egy étterembe is elvitt. Este hazakisért és megcsokolt az ajtonál. Azóta 6 hónap telt el, és még mindig együtt vagyunk.


2009. nov. 23. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ne mi írjuk már meg neked a házidat........... Plusz ha ennyire béna vagy hozzá, azt mondd már meg, milyen nyelven kéne...
2009. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah bocsánat azt elfelejtettem. Angolul kéne..
2009. nov. 23. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
My friend made a birthday party in March. I knew there, what is the real-love. There were a lot of nameless people. I started to speak with a boy. He was handsome with beautiful eyes. To the next day, we organized an appointment. He waited for me with flowers and chocolate somwhere in the park, where we were speaking all day, eve he took away to a restaurant. In the evening, he followed home and give me a kiss next to the door. We have loved each other since we met in the party.
2009. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
In march, one of my girlfriends hosted a birthday party.That's where I met him.The true love.There were many strangers there.I started to speak with a boy.He was a really handsome guy, with beautiful eyes. We arranged a date for the day after.It was probably the best date in my life.He was waiting for me with flowers and chocolate in a park, where we talked all day long.He even took me to a restaurant.In the evening he gave me a lift home, and kissed me in the door. Six months have passed since then, and we are still together.
2009. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt van németül is...:)


Eine von meiner Freudin hat in März eine Geburtstagsfeete veranstaltet. Dort habe ich sie kennen gelernt. Die wahre Liebe. Viele unbekannte Leute waren anwesend. Ich fing an mich mit einem jungen Mann zu unterhalten. Er war ein sehr Hübser, mit wundervollen Augen. Wir haben uns für den nächsten Tag verabredet. Es war vielleicht das beste Randevu meines Lebens. Er hat in einem Park mit Blumen und Scokolade auf mich gewartet, wo wir uns den ganzen Tag unterhalten hatten, sogar hat er mich noch in einer Gaststätte eingeladen. Abends hat er mich nach Hause begleitet und vor der Tür mich küsste. Seit dem sind 6 Monaten vergangen und wir sind immer noch zusammen.


MfG: László

2012. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!