Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segitetek leforditani? (lent)

Segitetek leforditani? (lent)

Figyelt kérdés
Ha mindent tudnánk,unalmas lenne az életünk.Nem tudjuk létezésünk okát,mint ahogy azt sem miért csak egy irányba haladhatunk az időben,Még ma sem ismerjük az emberi elme minden titkát.Jobban ismerjük a Hold felszínét,mint az óceánjaink mélyét.Nem tudjuk mire valók az álmok.És ha valaki megkérdezné mi volt az ősrobbanás előtt? Nem tudnánk őszintén válaszolni.Egyvalami azonban biztos,ha mindenre tudnánk a választ,többé már nem volna mit felfedezni.Ó boldog tudatlanság!
2010. dec. 28. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvre? :)
2010. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uhh elfelejtettem odairni..románra
2010. dec. 28. 11:08
 3/6 A kérdező kommentje:
basszus..nem ezt a szöveget akartam..
2010. dec. 28. 11:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat gondoltam rád.Megszerettem volna tudni,hogy vagy és mit csinálsz mostanában?Rám visszatérve én most jól vagyok ,épp vakációs napjaimat élem de többet tanulok és olvasok,mint iskola időben.Képzeld a zongoravizsgám 10-es lett,én nagy örültem ennek.De mostmár szeretnék felőled is hallani.Várom válaszodat-ezt kéne:O
2010. dec. 28. 11:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Az erdőben a levegő friss és üde.A felhők fehérek és nagyon.Olyanok,mint egy nagy fehér puha ludtoll.Az ég csodaszép kék és tiszta.Nincs egyetlen füst folt sem az égen.Az óriási fenyők illatukat a levegőbe szorják és délcegen dülleszkednek.A madarak vidáman csiripelnek és táncolnak az égen.S a drága termőföld az erdőnek tüdeje. Itt mindenki boldog,mert a természet mindenkié-de ezt is jó lenne románra forditani
2010. dec. 28. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ezek szerint te is Romániában laksz; nincs valami ismerősöd, aki le tudná fordítani?
2010. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!