Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene ezt a két...

Valaki segítene ezt a két angol mondatot lefordítani?

Figyelt kérdés

1. Maybe there’s a chance of us just talking this out over you electrocuting my tush from here to kingdom come? I really don’t want this to be the first time I have to put a strong-arm up against the opposite, gentler sex, but you know if push comes to shove, what’s a guy to do?


2.Balancing his weight forward ever so slightly, he deliberately crunched down on a shard of broken window glass underway with his red spandexed foot and at the catch in her breath discernible by his impeccable sense of hearing – he knew she’d heard the slight but deliberate disturbance in the sound waves coming from his direction in the hallway.


Köszi!!


2013. júl. 29. 23:35
 1/3 Válasz Vilmos válasza:
100%

Először is, ez nem 2 mondat, hanem 3 (körmondat), max. úgy mondhatnád, hogy 2 bekezdés.

Másodszor, ezeg számomra, bár elismerem, nem vagyok professzionális angolos (emelt szintű nyelvvizsgát talán még megoldok, ha egy pár hetet rákészülnék), de akkor is elég kusza mondatoknak tűnnek. Arra se vennék mérget, hogy valódi angol írta ezeket; és bár van rá példa, az angolra nem is jellemzőek az ilyen körmondatok.


Nah, mindegy... harmadrészt:

A 2. mondatot tudom neked lefordítani, azt még úgy ahogy értem, hogy miről akar szólni:


"Én tényleg nem szeretném, hogy ez legyen az első alkalom amikor egy gyengébb, ellenkező nemű ellen kelljen erővel kiálljak, ámbár Te tudod, hogy mi van akkor, ha minden kötél szakad : mit tennél hát a helyemben?"


A többi.... hát nem tudom.... honnét nézted ki őket??

2013. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hosszú...de azért köszi. Biztos vagyok benne hogy egy angol anyanyelvű írta..
2013. júl. 30. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Lehetoség lenne nekunk ezt megbeszélni, hogy áramot vezetsz a fenekembe innen a világ végéig? En igazán nem akarom hogy ez legyen az elso alkalom, hogy eroszakos legyek az ellenkezo gyengébb nemmel szemben, de ha minden kotél szakad, mit tehet az ember?


2. Súlyát gyengéden egyensúlyozva elore (a pasi), szándékosan guggolt le egy darab torott ablakuvegre a piros spandexes lábával, és lélegzetvételében (a nojében), (a pasi) észrevehette a kituno hallása által - o tudta, hogy a no hallotta a gyenge de szándékos zavargást a hanghullámokban amik az o (a pasi) iránya felol érkeztek felé az eloszobán át.

2013. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!