Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam B2 Angol nyelvvizsgáv...

Euroexam B2 Angol nyelvvizsgával kapcsolatban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Az egyik szóbeli feladattal kapcsolatban lenne kérdésem.
2013. febr. 19. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó pár éve csináltam már, de mondd, hátha még rémlik az adott feladat!
2013. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! A képleírástól félek, itt ugye ilyen képsorozat van és nem teljesen értem, ki kell találnom hozzá egy történetet? Köszi előre is!
2013. febr. 19. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a képsorozat egy kis miniképregény, és elég nyilvánvaló, mi van rajta, így nem kitalálni kell hozzá egy történetet, hanem elmesélni, ami a képeken történik.

Nekem pl az volt a képsorom, hogy az esőben, szélben állt rosszkedvűen a fickó, aztán egyszercsak eszébe jutott a nagy ötlet, elmegy Hawaiira, ott majd a kellemes, napsütéses időben kipihenheti magát. Következő képen az utazási irodában váltott repülőjegyet, ezután már ott is volt a szigeten. Csakhogy amint megérkezett, jött egy hurrikán, szanaszét fújt mindent, emberünk alig úszta meg ép bőrrel, de menekült is rögtön haza. Otthon pedig rájött, hogy bár esik az eső, azért csak nem olyan rossz itt.


Szóval valami ilyen kis egyszerű, 8-10 képes sztorira számíts. Persze ennél a leírásnál egy kicsit azért bővebben fejtsd ki a mondandód ;) De a képsort meg is kapod előre, tehát lesz időd végiggondolni, miről is akarsz majd beszélni.

2013. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, értem, köszi szépen! :))))
2013. febr. 19. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
tipp: ne csak azt mondd el ami történik, hanem azt is hogy mit érez a szereplő ( mérges, izgatott, kimerült, kétségbeesett stb.)
2013. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen a tippet. :)
2013. febr. 22. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!