Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC B2 angol nyelvvizsgával...

TELC B2 angol nyelvvizsgával kapcsolatban néhány fontos kérdés?

Figyelt kérdés

Nyelvvizsgára mennék,de előtte lenne néhány kérdésem.

Valaki,aki már volt ,tudna segíteni?

lehet,hogy némelyik túl részletes,alapos,de nekem nagyon fontos lenne rájuk a válasz,ezért kérem aki már volt,segítsen:)



1.szóbelin a magnóhallgatás mindenkinek külön megy fülhallgatóval,vagy egységesen?

2.írásbelin az első 3feladatra(olvasott szöveg értése) külön van 90perc,vagy ebbe a 90percbe beletartozik a 2 language elements is?

3.a készségenkénti 40%mit jelent,hogy pl. ha a szóbelin magnóhallgatásban van 3feladat-,mindhárom feladatban külön meg kell lenni a minimum 40%nak,vagy úgy is lehet a 40%,hogy pl. az elsőből egyik sem jó,de a 2.,3.ból mindegyik?

4.az answer sheeten be kell jelölni a válaszokat az írásbelin és a szóbelin,de a4es számmal a letter writingnak,és az oral examinatonnak is van hely,ahol jelölni kellene. ide miket kell írnom?vagy ezt a vizsgáztató tölti ki?

5.valamint levélírásban kell jelölnöm valahol,hogy melyik témát választottam/felhasznált szempontokat vagy csak írom és tudni fogják?



2012. nov. 19. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

1. fülhallgató?? magnón szokás hallgatni

2. keress utána a neten, hogy mire mennyi időt adnak

3. 2. verzió

4. ott majd mindent mondanak, hogy mit hova, neked csak a feladatoknak a megoldását kell besatíroznod, ami ettől eltér, az mind a javító tanároknak van kihagyva, így pl. a szóbelis papírra nem kell semmit sem írnod

5. szerintem van külön rublika, ahova be kell írnod a betűjelet


Én csak felsőfokon voltam, de gondolom, hogy középnél is ugyanígy van.

2012. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!