Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sürgős! Fontos hogy múlt idő!...

Sürgős! Fontos hogy múlt idő! LÉcci fordítsátok le németre?

Figyelt kérdés
Ma jó napom volt! Fürödtünk a medencébe. Megsétáltattam a kutyát. Az udvarba rendet raktam. Lenírtam a füvet, Délután a barátokkal elmentünk fagyizni. Délután még írtam pár sort a naplóba. Este nagyon fáradt voltam, ezért lefeküdtem aludni.
2012. szept. 3. 15:51
 1/2 webnyelv ***** válasza:
Heute hatte ich einen schönen Tag. Wir haben im Pool/Becken/Schwimmbecken gebadet. Ich bin mit dem Hund spazieren gegangen. Ich habe im Hof Ordnung gemacht. Ich habe das Gras geschnitten. Am Nachmittag sind wir mit den Freunden ausgegangen, Eis zu essen. Am Nachmittag habe ich in das Tagebuch noch einige Worte geschrieben. Am Abend war ich sehr müde, deshalb bin ich schlafen gegangen.
2012. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Heute hatte ich guten Tag. Wir haben im Pool/Becken/Schwimmbecken gebadet. Ich bin mit dem Hund spazieren gegangen. Ich habe im Hof Ordnung gemacht.

Ich habe (das) Gras gemäht.

Am Nachmittag sind wir mit den Freunden Eis essen gegangen.

Am Nachmittag habe ich noch einige Worte in das Tagebuch geschrieben.

Am Abend war ich sehr müde, deshalb legte ich mich schlafen."

2013. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!