Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megnéznétek a levelemet? Mik...

Megnéznétek a levelemet? Mik benne a hibák?

Figyelt kérdés

Dear Johnny,


Please forgive me for my delay in answering your letter but i have been really busy lately. I've had to study a lot but now i'm free and I can tell youmy favourite activites.


In my free times I like reading and listening to music. I Like reading romantic and crime stories books but i like reading magazines especially on fashion and wellness. Sometimes I read poems. My facourite writer is Attila József.

I like pop music. My favourite group is The Backstreet Boys. I have never been concert because the tickets are expensive what I would go.

I often watch Tv or DVD. I'm keep on tragedias and musical films. I enjoy romantic films bit i don't like to watch horrol films.

Sport is my live. I have been playing basketball. I do several sports in my free time. I go hiking in summer with my sister and her boyfriend.


What about you, Johnny? Do you have a lot of spare time? What do you usually do in your free times?


Do you write me soon and tell me sall about yourself. I will try to answer sooner.


Yours,

XY



2012. júl. 18. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

romantic and crime stories books - ide vagy a stories vagy a books nem kell, esetleg vesszővel válaszd el


facourite writer - ezt szerintem csak elírtad


I have never been concert - itt te nem voltál koncert, szóval I have never been to a concert


the tickets are expensive what I would go - ennek így nincsen értelme, nem tudom pontosan mit akartál írni


I'm keep on tragedias - szerintem ez I'm keen on akart lenni (lelkesedem érte, nagyon szeretem), és akkor nem tragedias, hanem tragedies


i don't like to watch - i don't like watching


Sport is my live - life, nem live


Do you write me soon and tell me sall about yourself - inkább Will you...


Szerintem van még néhány apróság, de azokban nem vagyok biztos, úgyhogy inkább nem okoskodom. Ha valamit én is rontottam, akkor nyugodtan javítsatok.

2012. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jaívtást!

the tickets are expensive what I would go: a jegyek túl drágák amikre én szeretnék elmenni

2012. júl. 18. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem, akkor így biztos nem jó, de nekem ez még magyarul is fura egy kicsit, inkább írd valahogy úgy, hogy

The concerts I would like to go are too expensive

2012. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :))
2012. júl. 23. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!