Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb nyelv?

Melyik a legkönnyebb nyelv?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magyar.
2009. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
hiszed vagy sem az angol.se a szókincse se a nyelvtana nem nehéz.esetleg még a lovári,de azt nem javaslom...
2009. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem az olasz, soha nem tanultam, csak sokat voltam kint (nem kint eles, csak nyaralas), es siman ramragadt annyi, hogy gond nelkül megertek, es megeretetek akarmit...

En nemetül beszelek jol, az az "elsö" nyelvem, azutan nekem az angol nehez volt, mert a nemetre allt ra az agyam, es a nemet nyelvtanjat akartam folyton hasznalni az angolhoz...

2009. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
A német nyelv nagyon egyszerű. Az elején kicsit nehéz, aztán egyre könnyebb a tanulása. Szerintem a japánt se olyan nehéz megtanulni, ott inkább az írás a nehezebb, de az tény, hogy a magyar a legnehezebb nyelv.
2009. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eszperantó, mert mesterséges és ezért teljesen szabályos, egyszerűsített nyelvtanú nyelv. Kezdeni viszont nem lehet vele semmit, maximum a kötelező nyelvvizsga kipipálására jó.
2009. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a magyar.
2009. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
spanyol
2010. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

spanyol

[link]

[link]

2010. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!