Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oxford bookworms-re érdemes...

Oxford bookworms-re érdemes időt fordítani?

Figyelt kérdés
Angolul tanulok már egy ideje. Olvasom és hallgatom is egyben ezeket a könyveket. Jelenleg a 400 szavas könyveket olvasom amit elég jól megértek. Kb. napi kettőt elolvasok. Lassan áttérek a 700 szavasra. Mi a véleményetek jó módszer ez az angol tanulásra? Áprilisba mennék ki angliába addig szeretnék egy jó szintet elérni hogy ott fel tudjam magam találni egyedül is. Persze ez mellett még járok angol tanárhoz is.
2012. jan. 30. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak Oxford bookworms-os könyveim, szerintem nagyon hatékonyak.

A 400 szavas könyvek nagyon jók, csak a tapasztalataim alapján ilyen tempóban áprilisig nem fogsz elérni olyan szintet, hogy jól tudj kommunikálni Angliában.

Szerintem haladj a szintekkel picit gyorsabban:)

2012. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És melyik szintig kellene eljutnom hogy a kommunikáció jól mennyen?
2012. jan. 30. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Tippem szerint 4-5 szint körül már nem adnak el egy kiló kenyérért. Én már bőven 6os felett vagyok, középfokú nyelvvizsgával, de még mindig vannak nehézségeim néha. 18L
2012. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!