Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditanátok nekem ezt a 3...

Leforditanátok nekem ezt a 3 mondatot angolra?

Figyelt kérdés

„Heti 1-2 alkalommal kiemelten fontos, segíti az elhalt hámsejtek leválását, ettől fényes szép lesz az arcunk, a mitesszeres bőrön is sokat segít”



„Gyümölcssav segít a hámlasztásban, ettől megszépül a szürkés árnyalatú bőr!

A szemekre lehet rakni uborka karikákat, az leviszi a duzzanatot, nyugtatja a szemet”


„A jó arckrém nem tömíti el a pórusokat és nincs benne allergén anyag, illatanyag, színezék és káros tartósítószerek. Fontos, hogy ne legyen az összetevők között a BHT, mert káros.”


2009. ápr. 29. 07:56
 1/1 anonim ***** válasza:

1-2 times a week it's really important, it helps to slough off dead skin, our skin's gonna be shiny and beautiful and it also helps for the blackheaded skin.


The fruit acid helps the peeling, the greyish skin become beautiful of this. You can put cucumber slices for your eyes, it brings down your under-eye bags, reposes the eyes.


The good moisturizer doesn't clog your pores, it hasn't got allergen ingredient in it, flavor, colouring and injurious preservatives.Important BHT not to be between the components, because it's harmful.


Bocs, ha néhol nem jó a fordítás, de remélem azért segítettem :)

2009. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!