Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megtanítaná valaki nekem a...

Megtanítaná valaki nekem a török nyelvet?

Figyelt kérdés
(Aki TV-t is szokott nézni sokat, az rájön, hogy miért akarok megtanulni törökül.) De amúgy is meg akarok tanulni törökül, úgyhogy...
2011. szept. 22. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak neten oldalak, ahol nyelvtanárokat lehet keresni, ott próbálkozz. Biztos van, aki skype-on is vállal nyelvoktatást.
2011. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. szept. 22. 20:29
 3/11 anonim válasza:
én is tanulom :D most filmeket próbálok szerezni török hanggal + felirattal.
2011. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem az Ezel c. sorozat miatt kell
2011. szept. 25. 09:25
 5/11 anonim ***** válasza:

hehe kérdező :)

engem is az Ezel vett rá hogy megtanuljak törökül :)

2011. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten vagyunk!!! :D
2011. szept. 28. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Hárman.

Az Ezel hatására én is elkezdtem törökül tanulni és meglepően jól megy. (Jobban mint az angol)

Bár, lehet hogy azért megy ilyen könnyen mert szerelmes vagyok a török nyelvbe :P És mert sokban hasonlít a magyarra :)

Nagyon szép nyelv.

2011. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez biztos. Egészen biztos. És örülök, hogy növekedik az Ezel miatt törökül tanulók száma.
2011. okt. 10. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 09-28 14:12 -es vagyok!!

még csak annyit hogy nem gondoltam,hogy egy sorozat így megtudja változtatni az életfelfogásomat!rájöttem hogy aki ""rossz"" egyszer úgyis elnyeri a méltó büntetését.....Ha egy évvel ezelőtt azt mondják hogy meg akarsz majd tanulni törökül egy sorozat hatására,és az egyik színészt is így megkedveled,biztos kiröhögöm.....Nagyon jó sorozat volt..Titanicon nem sirtam,az Ezelen meg kétszer potyogtak a könnyeim,mert átéreztem a szereplők szomorúságát...harmadjára meg azért mert rájöttem hogy úúúristen,ez az utolsó rész és soha többet nem lesz :)

2011. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PetraBee ***** válasza:

En adok orakat, de ha le vagy egve, a blogomon talalsz ingyen letölthetö könyveket es feladatokat is.

petra.bee@live.com

[link]

2011. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!