Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit kérjek egy angolóráért?

Mennyit kérjek egy angolóráért?

Figyelt kérdés

Angol nyelvet oktatok már lassan 7 éve privátban, a Belvárosban.Brit diploma, külföldi évek mögöttem..

Egyszerre nem sok tanítványom van,és mindegyik más.

Volt olyan, aki 1500 Ft-ot alig 'tudta' kifizetni.

Valamelyik meg 3000Ft-ot sem sokallja.


Legtöbb a kezdő jelentkező és nem tudom eldönteni, mennyit kell kérni, hogy én se járjak rosszul, meg a diáknak se legyen egy legatyásodás, ha tőlem tanul.

(Sajnos a legtöbb tanítvány azt hiszi, hogy majd én fogom meg venni neki a tankönyveket..stb)ez már egy más kérdés..

Tanácsok?


2011. aug. 24. 00:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves 08-25 21:22!


A következő szaknyelveket vállalom: üzleti, gazdasági, idegenforgalmi, jogi (középfokig), EU (felsőfokig)

Felsőfokig való eljutás nagyban függ az előképzettségtől. Milyen erős az a középfok, mennyire vagy jártas a szaknyelv területén 8csak tanulod a szakmát, vagy már gyakorlod is)


Kedves 08-25 07:27!


Jobban én sem mondhattam volna! :)

2011. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!