Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit kérjek egy angolóráért?

Mennyit kérjek egy angolóráért?

Figyelt kérdés

Angol nyelvet oktatok már lassan 7 éve privátban, a Belvárosban.Brit diploma, külföldi évek mögöttem..

Egyszerre nem sok tanítványom van,és mindegyik más.

Volt olyan, aki 1500 Ft-ot alig 'tudta' kifizetni.

Valamelyik meg 3000Ft-ot sem sokallja.


Legtöbb a kezdő jelentkező és nem tudom eldönteni, mennyit kell kérni, hogy én se járjak rosszul, meg a diáknak se legyen egy legatyásodás, ha tőlem tanul.

(Sajnos a legtöbb tanítvány azt hiszi, hogy majd én fogom meg venni neki a tankönyveket..stb)ez már egy más kérdés..

Tanácsok?


2011. aug. 24. 00:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hát az is szempont néhol hogy aki hetente 6 órát angolozik veled attól nem feltétlenül szokás 6xannyit kérni mint aki egyetlen órácskára jön egy héten
2011. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Több különtanárhoz is jártam, és mindegyik 1500/alkalom volt. Szerintem ez az ár reális. Amúgy attól is függ mit tanítassz, ha angol akkor szerintem 1500 ft, meg sok ám az angol magántanár. Ha pl. japánt tanítanál lehetne drágább (múltkor volt hírdetésben japán magánoktatás 5000/alkalom)
2011. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap épp angol oktatást kerestem. A legolcsóbb 990ft/óra, max 1250 volt amit én találtam.
2011. aug. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

az a 'baj', hogy sok olyan ember tanít angolt, aki nagy örömében, hogy felvették az ELTE, PÁZMÁNY, KÁROLI..stb BTK-ra, egyből azt hiszi, hogy tud angolul(tisztelet a kivételnek)

ők hirdetnek ilyen alacsony áron

2011. aug. 24. 01:52
 5/21 anonim ***** válasza:

2000 ft-ot simán kérhetsz, szerintem az reális.nekem van olyan ismerősöm akinek 3500-at kér az angol tanár másfél óráért.

attól is függ tehát,hogy 1óra,másfél,2..

illetve szerintem még azt is számításba veheted,hogy ki mit szeretne,ha valaki kezdő akkor kevesebb,de ha pl felsőfokúra készül kérhetsz többet.nem tudom mennyire szoktak ebből a szempontból változni az árak,de pl az említett ismerősöm is felsőfokúra készül ráadásul szakmaira..és lehet hogy neki is azért több.

saját tapasztalatom pedig németből van,6 éve 1500/óra volt amit tőlem kért a tanár.

2011. aug. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ismerősöm most került ki egy két tannyelvű szakközépből és órákat ad 2000ért.

sztem ennyi a max, de 1500ért biztos többen mennének

2011. aug. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ahová én járok 60 perc 3000 Ft, egy héten összesen 9000. a szüleim kicsit sokallják, de muszáj, nyelvvizsga előtt vagyok. de például sok barátnőm szintén nem tudná kifizetni az 1500 körülit sem. mindenesetre szerintem is ez a pont jó ár, elég sok angol tanár van. és csinálhatod úgy is, hogy aki többször megy egy héten, mint mondjuk 3, azt elvállalhatnád olyan 1200 körül is.
2011. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

kicsiny falu, 2000/óra (ami ritkán jön ki 60 percre, általában 70...)

de NEM korrepetálok, és FELKÉSZÜLTEN TANÍTOK, végzettséggel és tudással...

Bp-en, tanítás (nem korrepetálás) egyénre szabott tanmenettel 3000 sem sok - szerintem

2011. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
73%
Barátnőmnek Debrecenbe a tanár ajánlotta fel mennyit szeretne fizetni. 900Ft egy óra. Rettenetesen jó. Örülnék ha annyiért eljárhatnék. Sajnos nyakamon a nyelvvizsga... és fizetni se akarnak nekem tanárt :(
2011. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Én lányoktól egy nagy szopás kérek!
2011. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!